Śmierć Ludwiki w Na Wspólnej. Rafał oskarżony o zabójstwo matki

2018-06-07 17:30 Ag

Koszmar Rafała (Lech Mackiewicz) z "Na Wspólnej"! Śmierć Ludwiki (Hanna Stankówna) to dopiero początek problemów Sobczaka. W 2697 odcinku "Na Wspólnej" Rafał trafi na przesłuchanie do prokuratury, bo będzie podejrzewany o zabójstwo własnej matki, a dokładnie o dokonanie eutanazji. Czy Agnieszka (Katarzyna Walter) pomoże byłemu ukochanemu oczyścić się z zarzutów?

"Na Wspólnej" odcinek 2697 - poniedziałek, 18.06.2018, o godz. 20.10 w TVN

W dniu ślubu Agnieszki i Hebla (Mirosław Baka) w "Na Wspólnej" w szpitalu rozegrał się dramat. Ciężko chora matka Rafała bardzo cierpiała. Lekarze dawali jej szansę przeżycia najwyżej kilku dni. W 2693 odcinku "Na Wspólnej" zrozpaczony Rafał czuwając nad matką, usłyszał błaganie o pomoc, by wreszcie ulżył jej w cierpieniu. Niestety nie udało się uratować Ludwiki. Jej śmierć stała się początkiem poważnych problemów Sobczaka...

W 2697 odcinku "Na Wspólnej" Rafał nie będzie mógł odebrać zwłok matki ze szpitala. Agnieszka spróbuje dowiedzieć się, dlaczego szpital nie chce wydać ciała. Odkryje, że jej były partner jest podejrzewany o dokonanie eutanazji. Olszewskiej trudno będzie w to uwierzyć. Dla niej to nie do pomyślenia, by Rafał w jakikolwiek sposób przyczynić się do śmierci Ludwiki.

Niestety prokurator będzie innego zdania. Kilka dni później Rafał zostanie wezwany na przesłuchanie, jako podejrzanego oeutanazję. W 2701 odcinku "Na Wspólnej" przesłuchanie przerywie Agnieszka, zakazując Sobczakowi udzielania odpowiedzi, prokuratora zaś oskarży o nieczyste intencje. Zarzuci mu, że zajmuje się śmiercia Ludwiki, bo może mu ona przynieść medialny rozgłos.

Heblowi nie spodoba się zaangażowanie Agnieszki w tę sprawę. Kiedy żona oświadczy mu , że nie może z jej powodu pojechać w podróż poślubną, mężczyzna postanawi działać...

Najnowsze