Na Wspólnej. Włodek i Roman w sanatorium. Seksbomba Sabina podrywa Romana - ZWIASTUN 2265 odcinka

2016-04-29 9:45 Ag

Przyjaciele z "Na Wspólnej" ruszają na podbój sanatorium! Włodek Zięba (Mieczysław Hryniewicz) i Roman Hoffer (Mieczysław Hryniewicz) w 2265 odcinku "Na Wspólnej" przyjeżdżają do uzdrowiska i już pierwszego dnia zwracają na siebie uwagę największej seksbomby wśród kuracjuszek - Sabiny (Aldona Jankowska). Podczas wieczorku tanecznego Roman szaleje z Sabiną na parkiecie. A to dopiero początek szalonego pobytu Zięby i Hoffera w sanatorium.

"Na Wspólnej" odcinek 2265 - poniedziałek, 2.05.2016, o godz. 20.15 w TVN

Wyjazd Włodka i Romana z "Na Wspólnej" do sanatorium dla obu mężczyzn staje się okazją do za zakosztowania wolności. Oczywiście chodzi też o leczenie i lepsze samopoczucie, ale przyjaciele liczą również na dobrą zabawę z dala od swoich partnerek.

Przeczytaj: Na Wspólnej. Michał dowie się, że Julia udawała poronienie

W 2265 odcinku "Na Wspólnej" Zięba z Hofferem przyjeżdżają do kurortu i z miejsca stają królami wśród kuracjuszy. W poczekalni przed gabinetem lekarskim w sanatorium poznają sympatyczną Sabinę, która jest zachwycona nowymi gośćmi. Zięba marzy, żeby porządnie się najeść, zabawić się i odpocząć od Marii (Bożena Dykiel), która ostatnio zaserwowała mu restrykcyjną dietę.

Patrz: Na Wspólnej. Michał Mikołajczak nowym prawnikiem w Na Wspólnej. Dariusz Żbik namiesza w życiu Weroniki

Potem podczas wieczorku zapoznawczego ekscentryczna Sabina, uchodząca w sanatorium za największą seksbombę, natychmiast podbiega do Romana i porywa go na parkiet, wdzięcząc się i kokietując.

Początkowo niechętny do zabawy Hoffer rozkręca się i szaleje w rytm muzyki otoczony wianuszkiem kobiet. A Włodek w najlepsze zajada się smakołykami z bufetu. Nie rozstaje się z talerzykiem ciasteczek. Tymczasem Honorata (Aleksandra Konieczna) i Maria (Bożena Dykiel) bezskutecznie próbują dodzwonić się do swoich mężczyzn.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Zobacz ZWIASTUN  2265 odcinka "Na Wspólnej" >>>

Najnowsze