Na Wspólnej: Sławek wyzna Renacie prawdę

2011-09-07 12:39 Agnieszka Tomczak

Po powrocie z Niemiec Sławek będzie próbował odzyskać Renatę. Kiedy wszelkie sposoby zawiodą, wyzna jej prawdę. Czy kobieta uwierzy Dziedzicowi przekonamy się już 20. września oglądając 1474 odcinek „Na Wspólnej”.

Po powrocie do Polski Sławek (Mariusz Słupiński 39 l.) próbuje odzyskać Renatę (Marta Kalmus 42 l.). Zdaje sobie jednak sprawę, że swoim zachowaniem bardzo skrzywdził byłą narzeczoną. Nagłe zerwanie i zniknięcie było dla kobiety szokiem. Czy ukochana zrozumie, że postąpił w ten sposób, by ją chronić?

Patrz też: Taniec z gwiazdami 13: Kazimierz Mazur, czyli Kamil Hoffer z Na Wspólnej, to fajtłapa

Po powrocie z Niemiec, Sławek udał się do Renaty, by wyznać jej prawdę. Jednak zdenerwowana kobieta nie chciała słuchać jego wyjaśnień. Jakby tego było mało, w jej mieszkaniu zastał przystojnego mężczyznę. Czyżby Renata znalazła pocieszenie w ramionach innego...

Szokująca prawda

Początkowo Sławek załamie się, jednak mając wsparcie w matce będzie walczył o ukochaną. Kiedy ponownie zjawi się u Renaty, tym razem nie da się spławić. Będzie błagał ukochaną o wybaczenie. Kiedy i to nie pomoże, wyzna jej prawdę.

Jak zareaguje Renata i czy uwierzy Sławkowi dowiemy się już we wtorek 20. września.

Najnowsze