Na Wspólnej online odcinek 2714 na player.pl za darmo dostępny w internecie

2018-07-16 17:59 sz
Na Wspólnej, odc. 2723. Darek Żbik (Michał Mikołajczak), Aneta (Dorota Krempa)
Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej, odc. 2723. Darek Żbik (Michał Mikołajczak), Aneta (Dorota Krempa)

"Na Wspólnej" odcinek 2714 online za darmo na player.pl i na nawspolnej.tvn.pl. Premiera odcinka 2714 "Na Wspólnej" w telewizji we wtorek, 17.07.2018, o godz. 20.15 w TVN. "Na Wspólnej" odc. 2714 online za darmo. "Na Wspólnej" odc. 2714 - w internecie na stronie internetowej nawspolnej.tvn.pl i player.pl - oto linki:

Zobacz: "Na Wspólnej" odc. 2714 online za darmo na player.pl
 

Zobacz: "Na Wspólnej" odc. 2714 online za darmo na nawspolnej.tvn.pl
 

"NA WSPÓLNEJ" odcinek 2714 - streszczenie, co się wydarzy?

Darek (Michał Mikołajczak) dowiaduje się o śmierci biznesmena Olczyka (Paweł Leski). Natychmiast odwiedza szpital i ratuje Anetę (Dorota Krempa) przed dziennikarzami. Była kochanka trafia do jego domu. Tymczasem umówiona z ukochanym Kasia (Julia Chatys) nie może się go doczekać.

Danka (Lucyna Malec) wzywa na rozmowę matkę Radka. Uczeń zachowywał się dziwnie podczas lekcji. Kiedy Zimińska sugeruje, że syn może brać narkotyki, kobieta reaguje nerwowo. Następnego dnia Radek oraz jego koledzy zamierzają zażyć coś przed lekcjami.

Antoni (Ostap Stupka) zwierza się bratu ze swoich planów. Chce zaprosić Alicję (Jowita Budnik) na romantyczną kolację. Roman (Waldemar Obłoza) szybko wymyśla powód, by Siemieniuk wyjechał z Warszawy. Sam, ubrany wieczorowo, zjawia się u Alicji.


Robert (Dariusz Wnuk) wciąż ukrywa się ze Stasiem (Miłosz Kwiecień). U Weroniki (Renata Dancewicz) zjawia się roztrzęsiona Olga (Gabriela Frycz). Żąda, by Roztocka skontaktowała się z Tadeusiakiem i kazała mu przyjechać do Warszawy. Kiedy prawniczka protestuje, kobieta ją atakuje.

Kamil (Kazimierz Mazur) próbuje dowiedzieć się, dlaczego Marta (Joanna Jabłczyńska) wraca do bolesnych wydarzeń z przeszłości. Tymczasem Marcin (Kamil Maćkowiak) zwalnia Olafa (Maciej Brzoska).

Hebel (Tadeusz Huk) znajduje Sandrze (Michalina Robakiewicz) pracę. Dziewczyna ma śpiewać w nocnym klubie, pod warunkiem, że spodoba się właścicielowi. Michel (Mariusz Ochociński) i Natasza (Sasha Strunin) kręcą erotyczny teledysk.