Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3866: Pierwsza wspólna noc Igi i Kuby! Po parapetówce u Przybysz pójdą na całość - ZDJĘCIA

2024-07-10 12:14

W 3866 odcinku "Na Wspólnej" parapetówka Igi (Lidia Sadowa) skończy się dla niej i dla Kuby (Przemysław Cypryański) w łóżku! Tuż po wyjściu gości Przybysz i Wójcicki dadzą się ponieść namiętności i zaczną całować się w kuchni, ale między nimi zrobi się tak gorąco, że szybko przeniosą się do sypialni! I w efekcie w 3866 odcinku "Na Wspólnej" kochankowie spędzą ze sobą pierwszą wspólną noc, a żadne z nich nie będzie niczego żałować. Tym bardziej, że po namiętnym seksie z sąsiadem, z twarzy policjantki nie zejdzie już uśmiech! Koniecznie poznaj szczegóły i zobacz to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Na Wspólnej" odcinek 3866 - środa, 7.08.2024, o godz. 20.10 w TVN

W 3866 odcinku "Na Wspólnej" Iga i Kuba przypieczętują swój związek! I to już nie tylko w słowach, które w złości Przybysz wypowiedziała zazdrosnemu Michałowi (Robert Kudelski) w szpitalu, gdy były kochanek przekonywał ją, że jest dla Wójcickiego jedynie trofeum, gdyż zależy mu wyłącznie na seksie, ale i w czynach! A to dlatego, że w 3866 odcinku "Na Wspólnej" po zakończonej parapetówce u policjantki, gdzie już mocno będzie ich do siebie ciągnąć, czego świadkiem stanie się równie zazdrosny Robert Tadeusiak (Dariusz Wnuk) i nie będzie mógł tego znieść, gdyż w głębi serca wciąż będzie liczył na związek z koleżanką, dadzą się wreszcie ponieść namiętności!

W 3866 odcinku "Na Wspólnej" parapetówka u Przybysz, w której, oprócz Kuby, udział wezmą jej koledzy z pracy - Sławek Dziedzic (Mariusz Słupiński) i Robert Tadeusiak, komendantka - komendantka Kaja Kasprzyk (Alicja Kalinowska), a także przyjaciółki - Marta (Joanna Jabłczyńska) i Brygida (Maja Wolska), która w jej trakcie zbliży się z Michałem, dobiegnie końca. Iga weźmie się za sprzątanie po gościach, w czym oczywiście swoją pomoc zaoferuje jej Kuba. Tyle tylko, że w 3866 odcinku "Na Wspólnej" będzie miała ona zupełnie inny finał. A to dlatego, że gdy lekko podpici sąsiedzi zostaną w końcu sami, to już nie zdołają się ukryć ze swoimi uczuciami i dadzą się ponieść namiętności! Wójcicki posadzi Przybysz na blacie i zacznie ją całować, prezentując przy tym swoją umięśnioną klatę, przez co Iga nie będzie mu się zbyt długo opierać!

I w efekcie w 3866 odcinku "Na Wspólnej" kochankowie przeniosą się do sypialni i szybko wylądują w łóżku! Sąsiedzi spędzą ze sobą pierwszą wspólną noc, a żadne z nich niczego nie będzie żałować. I nie sprawdzą się ostrzeżenia Michała, gdyż Kuba wcale nie wymknie się z samego rana, tylko zajmie się Nadią, aby Iga mogła się wyspać. I dzięki temu w 3866 odcinku "Na Wspólnej" Przybysz obudzi się z uśmiechem na ustach, gdyż wciąż będzie pamiętać zeszłą noc, która na długo utkwi jej w pamięci! A to dlatego, że już dawno nie było jej tak dobrze i nie była taka szczęśliwa jak w tej chwili z Wójcickim! Ale czy to wystarczy, aby Iga i Kuba stworzyli stały związek? Przekonamy się już niebawem!

Na Wspólnej. Kasia zginie? Dziewczyna Leona rzuci się na nią z nożem! Czerski aresztowany
Listen on Spreaker.
Najnowsze