Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3861: Kajtek stanie w obronie Moniki! Nie pozwoli Martynie obrażać swojej matki - ZDJĘCIA

2024-07-11 8:41

W 3861 odcinku "Na Wspólnej" Damian (Waldemar Błaszczyk) w końcu przestanie ukrywać swój związek z Martyną (Anna Kózka) przed Kajtkiem (Mikołaj Szostek)! Cieślik zaprosi syna do swojego nowego mieszkania, aby mógł poznać jego nową wybrankę. Oczywiście, w 3861 odcinku "Na Wspólnej" Szulcowa będzie robiła wszystko, aby wkupić się w łaski nastolatka, ale popełni duży błąd! A to dlatego, że w pewnym momencie zacznie obrażać Cieślikową, co spotka się ze zdecydowanym sprzeciwem jej syna! Do tego stopnia, że wzburzony Kajtek wyjdzie i czym prędzej wróci do matki! Koniecznie poznaj szczegóły i zobacz to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Na Wspólnej" odcinek 3861 - wtorek, 30.07.2024, o godz. 20.10 w TVN

W 3861 odcinku "Na Wspólnej" Damian wreszcie zdobędzie się na odwagę i postanowi przedstawić swojemu synowi swoją nową partnerkę, z którą związał się po rozstaniu z jego matką. I choć do tej pory Cieślik skrupulatnie ukrywał swój romans z Martyną przed Kajtkiem, do tego stopnia, iż nie powiedział mu, że zamieszkał z kochanką, to po wyznaniu sobie miłości z Szulcową, zmieni zdanie. I w 3861 odcinku "Na Wspólnej" zaprosi do siebie syna, aby zapoznać go z Martyną. Oczywiście, Kajtek przyjmie zaproszenie od ojca, czym niespecjalnie ucieszy Monikę, a zwłaszcza, gdy usłyszy, że ma on spędzić dzień z jej rywalką. A to dlatego, że po przypadkowym spotkaniu Damiana znów odżyją w niej nadzieje, które w jednej chwili znów runą jak domek z kart!

W 3861 odcinku "Na Wspólnej" Kajtek zjawi się w nowym mieszkaniu Damiana, a Martyna już na wstępie będzie robić wszystko, aby syn jej ukochanego ją polubił i zaakceptował. Szulcowa postanowi na przekupstwo i zacznie go kusić nową grą, ale w międzyczasie popełni duży błąd, którym sama strzeli sobie w kolano. A to dlatego, że w pewnej chwili Martyna nieco się zapomni i w obecności Kajtka zacznie obrażać jego matkę, co spotka się z jego zdecydowanym sprzeciwem. W 3861 odcinku "Na Wspólnej" młody Cieślik stanie po stronie Moniki i nie pozwoli nowej kochance ojca z niej drwić. Wzburzony nastolatek natychmiast opuści ich mieszkanie i wróci do matki, a zachowania partnerki nie pochwali także Damian!

W 3861 odcinku "Na Wspólnej" Cieślik zacznie mieć ogromny żal do Szulcowej. I to nie tylko o to, że obraziła jego żonę, ale przede wszystkim, że spaliła się w oczach Kajtka. Szczególnie, że Damian będzie ogromnie denerwował się tym spotkaniem i bardzo będzie chciał, aby jego syn zaakceptował jego nową wybrankę, ale po takim otwarciu przez Martynę będzie mógł raczej o tym tylko pomarzyć. A to dlatego, że w 3861 odcinku "Na Wspólnej" Kajtek czym prędzej popędzi do Moniki, która będzie pod ogromnym wrażeniem postawy swojego syna. Tym bardziej, że przecież po wyjściu na jaw jej romansu z Brunem (Dawid Czupryński) ją znienawidził, a teraz sam będzie jej bronił i zdecydowanie stanie po jej stronie!

Na Wspólnej. Kasia zginie? Dziewczyna Leona rzuci się na nią z nożem! Czerski aresztowany
Listen on Spreaker.
Najnowsze