Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3860: Kasia skończy w więzieniu?! Dziewczyna Leona oskarży ją o napaść i już nikt jej nie wybroni - ZDJĘCIA

2024-07-10 13:04

W 3860 odcinku "Na Wspólnej" Mia (Oliwia Ogorzelska) oskarży Kasię (Julia Chatys) o napaść, gdy w szkole zjawi się policja zaalarmowana przez Dankę (Lucyna Malec). Tym bardziej, że wersję dziewczyny potwierdzi Leon (Borys Otawa), a Żbikowa będzie trzymać w ręku zakrwawiony nóż, którym jednak to uczennica zaatakuje ją z zazdrości o ukochanego. Ale w 3860 odcinku "Na Wspólnej" wszystkie dowody i zeznania Juszczyka będą świadczyć przeciwko niej. I wówczas żona Darka (Michał Mikołajczak) już kompletnie się załamie! Czy Kasia pójdzie siedzieć? Koniecznie poznaj szczegóły i zobacz to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Na Wspólnej" odcinek 3860 - poniedziałek, 29.07.2024, o godz. 20.10 w TVN

W 3860 odcinku "Na Wspólnej" w szkole Zimińskiej wybuchnie kolejny skandal, gdy oszalała z zazdrości o Leona, Mia rzuci się na Kasię z nożem! Zdradzamy, że dziewczyna Juszczyka nie wytrzyma, gdy znajdzie w teczce chłopaka erotyczny rysunek nauczycielki i postanowi się na niej zemścić. Ale już nie przy pomocy obraźliwego napisu w jej pracowni, gdyż nastolatka zdecyduje się pójść o krok dalej i postanowi ją bezpośrednio zaatakować. Tyle tylko, że ostatecznie w 3860 odcinku "Na Wspólnej" sama się ugodzi, a Kasia od razu ruszy jej na ratunek! Żbikowa nie pomyśli i chwyci w dłoń zakrwawiony nóż i to w momencie, gdy w pracowni zjawi się zaalarmowana Danka!

Wówczas w 3860 odcinku "Na Wspólnej" dyrektorka szkoły natychmiast wezwie policję i spróbuje uspokoić przerażonych uczniów, którzy będą filmować całą sytuację. Na szczęście, dziewczynie Leona nic poważnego się nie stanie, gdyż szybko opatrzy ją szkolna pielęgniarka, ale ta sprawa nie będzie mogła zostać bez wyjaśnienia. I w efekcie w 3860 odcinku "Na Wspólnej" w placówce pojawią się funkcjonariusze, w obecności których Mia oskarży Kasię o napaść, a Leon potwierdzi jej wersję wydarzeń. Choć doskonale będzie wiedział, że wyglądało to zupełnie inaczej. Ale tym razem stanie po stronie swojej dziewczyny, a nie nauczycielki, w której się zakochał!

W 3861 odcinku "Na Wspólnej" Kasia wyląduje na komisariacie, gdzie zostanie przesłuchana. Żbikowa dowie się, że Mia oskarżyła ją o napaść, a co gorsza Leon ponownie potwierdził jej wersję. Wówczas żona Darka mocno się przerazi, gdyż zda sobie sprawę, że wszelkie dowody i zeznania głównego świadka będą świadczyć przeciwko niej. Tym bardziej, że w ostatnim czasie mocno zbliży się do Juszczyka, a więc będzie miała motyw do ataku na jego dziewczynę. W 3861 odcinku "Na Wspólnej" Żbik ostro się wścieknie, przez co ojciec (Dariusz Niebudek) odbierze mu sprawę żony i sam ją przejmie. Zakościelny obieca wybronić synową, choć to wcale nie będzie takie proste. A to dlatego, że Mia zacznie straszyć Leona konsekwencjami składania fałszywych zeznań, przez co chłopak znajdzie się w kropce. Zupełnie tak samo jak Kasia...

Na Wspólnej. Kasia zginie? Dziewczyna Leona rzuci się na nią z nożem! Czerski aresztowany
Listen on Spreaker.
Najnowsze