Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3774: Śmierć Sławka?! Zostanie postrzelony przed własnym domem - ZDJĘCIA

2024-02-12 19:36

W 3774 odcinku "Na Wspólnej" Sławek (Mariusz Słupiński) umrze?! Dziedzic zostanie postrzelony przed własnym domem, gdy wspólnie z Igą (Lidia Sadowa) nie zrezygnuje z planu dorwania Piaseckiego, odpowiedzialnego za morderstwo młodej prostytutki. I choć w 3774 odcinku "Na Wspólnej" prokurator poleci komendantce Kai (Alicja Kalinowska) odwołać policjantów, to ta nie zdąży w porę ostrzec Sławka, przez co dojdzie do tragedii. A zrozpaczona Renata (Marta Jankowska) odnajdzie męża w kałuży krwi... Koniecznie poznaj szczegóły i zobacz naszą GALERIĘ ZDJĘĆ!

"Na Wspólnej" odcinek 3774 - czwartek, 22.02.2024, o godz. 20.15 w TVN

W 3774 odcinku "Na Wspólnej" Sławek poświęci się sprawie zabójstwa młodej prostytutki, za którą i on zapłaci najwyższą cenę! Dziedzic będzie chciał dowieść sprawiedliwości i postawić przed sądem prokuratora Piaseckiego, winnego całej tej tragedii. Tyle tylko, że oskarżyciel dowie się o prowadzonej sprawie i zrobi wszystko, aby nie wyszła ona na jaw! Dlatego najpierw wrobi w to chłopaka zakochanego w denatce, a gdy policjanci odkryją, że jest on niewinny i ktoś go wrabia, to osobiście przejmie tą sprawę od prokuratora Wilka, z którym wcześniej będą współpracować Iga i Sławek. I uniemożliwi im dalszą pracę, gdy policjanci dowiedzą się o napadzie na sąsiadkę zmarłej i splądrowaniu jej mieszkania. Piasecki doradzi im szukać innych tropów, ale w 3764 odcinku "Na Wspólnej" Przybysz i Dziedzic nie będą chcieli rezygnować, a Kaja da im na to swoje pozwolenie, gdyż sama nie będzie ufać prokuratorowi!

I już w 3766 odcinku "Na Wspólnej" okaże się, dlaczego Piaseckiemu tak na tym zależało! A to dlatego, że w piwnicy sąsiadki denatki zostaną znalezione jej rzeczy, a wśród w nich pendrive z nagraniami klientów dziewczyny. A w nich te, dowodzące o winie prokuratora! I choć wtedy Iga i Sławek zdobędą niezbite dowody na winę Piaseckiego, to wówczas spraw mocno się skomplikują, gdyż Kaja niespodziewanie odbierze im tą sprawę. Ale w 3769 odcinku "Na Wspólnej" policjanci nie będą mieli zamiaru się poddawać, gdyż winny będzie musiał ponieść odpowiedzialność i zostać ukarany, niezależenie od pełnionej funkcji. A nawet i przede wszystkim, gdyż przecież zawodowo sam będzie skazywał. Dlatego Przybysz i Dziedzic na własną rękę zaczną obserwować dom prokuratora, ale on we wszystkim się zorientuje. A to nie skończy się dobrze...

W 3773 odcinku "Na Wspólnej" Piasecki osobiście zjawi się na komendzie, gdzie założy Idze i Sławkowi podsłuchy. Oczywiście, policjanci nie będą tego świadomi, dlatego wspólnie omówią plan, który niestety usłyszy przestępca. I w 3773 odcinku "Na Wspólnej" poleci Kai ich odwołać policjantów, gdyż da jej jasno do zrozumienia, iż wie o ich akcji. I choć pani komendant zapowie, że nie pozostanie bezkarny, to on ją wyśmieje. Tyle tylko, że Kasprzyk nie zdąży już ostrzec Dziedzica, w efekcie czego zamaskowany bandyta zjawi się przed jego domem i postrzeli go, nim Sławek zdąży wezwać posiłki! Zraniony policjant osunie się na ziemię z telefonem w dłoni, gdzie po chwili odnajdzie go zrozpaczona Renata, która wybiegnie zaniepokojona, gdy usłyszy strzał. Żona Dziedzica odnajdzie go w kałuży krwi i natychmiast zaalarmuje odpowiednie służby. Na miejscu niemal od razu zjawi się pogotowie i policja z Igą na czele, a postrzelony Sławek trafi do szpitala, gdzie zarówno jego żona, jak i córka Daria (Patrycja Topajew) zaczną drżeć o jego życie! Czy przeżyje? Dowiemy się niebawem!

Na Wspólnej. Koniec romansu Moniki i Bruna. Ślub Kasi i Darka pełen niespodzianek
Listen on Spreaker.
Najnowsze