Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3604: Ostra walka o ciężarną Igę! Tadeusiak zajmie miejsce Michała? - ZDJĘCIA

2023-03-27 15:36

W 3604 odcinku "Na Wspólnej" Robert (Dariusz Wnuk) zacznie coraz częściej odwiedzać ciężarną Igę (Liga Sadowa) w szpitalu. Przybysz u boku Tadeusiaka wyraźnie odżyje, czego nie będzie można powiedzieć o Michale (Robert Kudelski), którego każda wizyta zacznie doprowadzać Igę do szału! Jednak w 3604 odcinku "Na Wspólnej" role się odwrócą i to Brzozowski straci nad sobą kontrolę, gdy zobaczy roześmianą ukochaną w towarzystwie Tadeusiaka! Wściekły Michał da Robertowi jasno do zrozumienia, że ma się odsunąć, ale policjant wcale go nie posłucha! Czym to się skończy? Sprawdźcie, co już wiemy i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Na Wspólnej" odcinek 3604 - wtorek, 11.04.2023, o godz. 20.15 w TVN

W 3604 odcinku "Na Wspólnej" ciężarna Iga zdecyduje się zostać w szpitalu, gdy lekarz ostrzeże ją, że kolejne komplikacje mogą zagrozić życiu dziecka. Tym bardziej, że wyczerpana Przybysz już trafi do placówki z komplikacjami, a lekarzom z trudem uda się uratować życie nienarodzonej córeczki Igi i Michała. Oczywiście, wtedy Brzozowski zacznie robić ukochanej wymówki, że przedkłada pracę nad dziecko, co skończy się koszmarną kłótnią byłych narzeczonych, po której Iga każe Michałowi wyjść i nie będzie chciała go widzieć. W przeciwieństwie do Roberta, który jako nieliczny otoczy koleżankę szczególną opieką, a każda jego kolejna wizyta w szpitalu wywoła u Igi wiele radości, o czym w 3604 odcinku "Na Wspólnej" przekona się sam Michał!

W 3604 odcinku "Na Wspólnej" Brzozowski wpadnie w szał, gdy zobaczy roześmianą Igę w towarzystwie Roberta. Tym bardziej, że po wspólnej decyzji Ilony (Anna Samusionek), Maksa (Adam Fidusiewicz) i Izabeli (Anna Korcz) o sprzedaży "Bud-Maxu" znajdzie się pod ścianą i zawodowo będzie niemal skończony. A nie inaczej będzie w życiu prywatnym, gdzie już kompletnie przestanie dogadywać się z Igą, która zdecydowanie chętniej będzie wolała spędzać czas u boku Roberta. Dlatego w 3604 odcinku "Na Wspólnej" ich wspólny widok doprowadzi go do wybuchu, po którym Przybysz ponownie każe mu wyjść!

W 3604 odcinku "Na Wspólnej" wściekły Michał postanowi rozmówić się z Robertem. Brzozowski da Tadeusiakowi jasno do zrozumienia, że ma się usunąć z życia Przybysz, ale oczywiście policjant go nie posłucha, gdyż doskonale będzie wiedział, że jego rywal zostawił ciężarną Igę na pastwę losu, a teraz zgrywa wielkiego opiekuna. Oczywiście, Michał zacznie regularnie odwiedzać matkę swojego dziecka w szpitalu, ale w 3609 odcinku "Na Wspólnej" okaże się, że ze swoich wizyt nie zamierzał zrezygnować również Robert. Kolega Przybysz zjawi się w placówce z prezentami, co mocno urzeknie Igę, ale zdecydowanie nie spodoba się Michałowi! Wówczas między Brzozowskim a Tadeusiakiem znów zrobi się gorąco...

Na Wspólnej, odcinki 3561-3564. Iga pozna płeć dziecka. Kamil zada Zuzie ostateczny cios
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze