Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3571: Hebel zabije chłopaka Malwiny?! Wywiezie go za miasto i każe wykopać dół - ZDJĘCIA

2023-01-25 15:33

W 3571 odcinku "Na Wspólnej" (emisja w czwartek 9.02.2023 o 20.15 w TVN) Hebel (Tadeusz Huk) będzie miał już dość towarzystwa niespodziewanego gościa w swoim domu. Tym bardziej, że Malwina (Martyna Dudek) nie będzie chciała mu zdradzić, co zaszło między nią a Aleksem (Adam Turczyk) i doprowadziło do burzliwej kłótni. Zatem w 3571 odcinku "Na Wspólnej" Ryszard postanowi wziąć sprawy w swoje ręce i załatwić to po swojemu. Wspólnie z Sebą (Bartosz Głogowski) wezmą chłopaka za frak i wywiozą do lasu, gdzie zaczną kopać dla niego dół, ale wtedy wydarzy się coś, co zszokuje samego Hebla! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Na Wspólnej" odcinek 3571 - czwartek, 9.02.2023, o godz. 20.15 w TVN

W 3571 odcinku "Na Wspólnej" Hebel zacznie już tracić resztki cierpliwości do Aleksa, który zjawi się w jego domu bez żadnej zapowiedzi. Były chłopak Malwiny będzie postępował bardzo czule wobec córki Ryszarda, ale jego obecność, a tym bardziej zachowanie, wcale jej nie ucieszą. Oczywiście, Malwina postara się to ukryć przed ojcem i za żadne skarby nie będzie chciała mu przyznać, co między nimi zaszło, co wzbudzi jego niepokój. Dopiero na osobności dziewczyna da upust swojemu niezadowoleniu i przypomni byłemu, że miał zniknąć z jej życia, ale on nie będzie chciał tego tak kończyć i postanowi zawalczyć o ich związek! Aleks zacznie błagać Malwinę o drugą szansę, ale córka Hebla w 3568 odcinku "Na Wspólnej" kategorycznie się na to nie zgodzi!

W 3568 odcinku "Na Wspólnej" Malwina poprosi Aleksa, aby zostawił jej podpisane dokumenty i wyjechał, ale on oczywiście jej posłucha. Wówczas relacje między młodymi staną się coraz bardziej napięte, czego dziewczyna już nie zdoła zataić przed ojcem. Ryszard zmartwi się losem córki i postanowi wybadać niespodziewanego przybysza. Ojciec Malwiny weźmie Aleksa na słowo i da mu jasno do zrozumienia, że jeżeli w jakikolwiek sposób skrzywdzi jego córkę, to słono za to zapłaci. Jednak chłopak w 3571 odcinku "Na Wspólnej" nie posłucha ostrzeżeń Hebla i znów zacznie naciskać na Malwinę, w związku z czym między młodymi w końcu dojdzie do burzliwej kłótni, której Ryszard już Aleksowi nie daruje!

W 3571 odcinku "Na Wspólnej" Ryszard ponownie spróbuje dowiedzieć się od córki, co stało się między nią a Aleksem, jednak Malwina wciąż nie będzie chciała rozmawiać na temat swojego byłego związku z ojcem. Wówczas Hebel postanowi załatwić sprawę po swojemu i pokazać chłopakowi, że wcale nie żartował. W 3571 odcinku "Na Wspólnej" Seba weźmie Aleksa za frak i siłą wpakuje do samochodu, gdzie wspólnie z Heblem wywiozą go do lasu i zmuszą do mówienia, jednak on wciąż nie puści pary z ust. Wtedy Ryszard rozkaże Cheblewskiemu wykopać dla Aleksa dół, ale chłopak nie straci rezonu i tym razem to on da Heblowi jasno do zrozumienia, że niczego mu nie zdradzi, zgodnie z obietnicą, jaką złożył Malwinie. Jego postawa zrobi takie wrażenie na Ryszardzie, że zdecyduje się zmienić zdanie i oszczędzić chłopakowi życie!

Na Wspólnej, odcinki 3561-3564. Iga pozna płeć dziecka. Kamil zada Zuzie ostateczny cios
Najnowsze