Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3571: Hebel zabije chłopaka Malwiny?! Wywiezie go za miasto i każe wykopać dół - ZDJĘCIA

2023-01-25 15:33

W 3571 odcinku "Na Wspólnej" (emisja w czwartek 9.02.2023 o 20.15 w TVN) Hebel (Tadeusz Huk) będzie miał już dość towarzystwa niespodziewanego gościa w swoim domu. Tym bardziej, że Malwina (Martyna Dudek) nie będzie chciała mu zdradzić, co zaszło między nią a Aleksem (Adam Turczyk) i doprowadziło do burzliwej kłótni. Zatem w 3571 odcinku "Na Wspólnej" Ryszard postanowi wziąć sprawy w swoje ręce i załatwić to po swojemu. Wspólnie z Sebą (Bartosz Głogowski) wezmą chłopaka za frak i wywiozą do lasu, gdzie zaczną kopać dla niego dół, ale wtedy wydarzy się coś, co zszokuje samego Hebla! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Na Wspólnej" odcinek 3571 - czwartek, 9.02.2023, o godz. 20.15 w TVN

W 3571 odcinku "Na Wspólnej" Hebel zacznie już tracić resztki cierpliwości do Aleksa, który zjawi się w jego domu bez żadnej zapowiedzi. Były chłopak Malwiny będzie postępował bardzo czule wobec córki Ryszarda, ale jego obecność, a tym bardziej zachowanie, wcale jej nie ucieszą. Oczywiście, Malwina postara się to ukryć przed ojcem i za żadne skarby nie będzie chciała mu przyznać, co między nimi zaszło, co wzbudzi jego niepokój. Dopiero na osobności dziewczyna da upust swojemu niezadowoleniu i przypomni byłemu, że miał zniknąć z jej życia, ale on nie będzie chciał tego tak kończyć i postanowi zawalczyć o ich związek! Aleks zacznie błagać Malwinę o drugą szansę, ale córka Hebla w 3568 odcinku "Na Wspólnej" kategorycznie się na to nie zgodzi!

W 3568 odcinku "Na Wspólnej" Malwina poprosi Aleksa, aby zostawił jej podpisane dokumenty i wyjechał, ale on oczywiście jej posłucha. Wówczas relacje między młodymi staną się coraz bardziej napięte, czego dziewczyna już nie zdoła zataić przed ojcem. Ryszard zmartwi się losem córki i postanowi wybadać niespodziewanego przybysza. Ojciec Malwiny weźmie Aleksa na słowo i da mu jasno do zrozumienia, że jeżeli w jakikolwiek sposób skrzywdzi jego córkę, to słono za to zapłaci. Jednak chłopak w 3571 odcinku "Na Wspólnej" nie posłucha ostrzeżeń Hebla i znów zacznie naciskać na Malwinę, w związku z czym między młodymi w końcu dojdzie do burzliwej kłótni, której Ryszard już Aleksowi nie daruje!

W 3571 odcinku "Na Wspólnej" Ryszard ponownie spróbuje dowiedzieć się od córki, co stało się między nią a Aleksem, jednak Malwina wciąż nie będzie chciała rozmawiać na temat swojego byłego związku z ojcem. Wówczas Hebel postanowi załatwić sprawę po swojemu i pokazać chłopakowi, że wcale nie żartował. W 3571 odcinku "Na Wspólnej" Seba weźmie Aleksa za frak i siłą wpakuje do samochodu, gdzie wspólnie z Heblem wywiozą go do lasu i zmuszą do mówienia, jednak on wciąż nie puści pary z ust. Wtedy Ryszard rozkaże Cheblewskiemu wykopać dla Aleksa dół, ale chłopak nie straci rezonu i tym razem to on da Heblowi jasno do zrozumienia, że niczego mu nie zdradzi, zgodnie z obietnicą, jaką złożył Malwinie. Jego postawa zrobi takie wrażenie na Ryszardzie, że zdecyduje się zmienić zdanie i oszczędzić chłopakowi życie!

Na Wspólnej, odcinki 3561-3564. Iga pozna płeć dziecka. Kamil zada Zuzie ostateczny cios
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Materiał sponsorowany