Na Wspólnej, odcinek 3460: Będzie ślub Elżbiety i Igora? To wyznanie chorej Eli zmieni wszystko - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

i

Autor: x-news Na Wspólnej, odcinek 3460: Będzie ślub Elżbiety i Igora? To wyznanie chorej Eli zmieni wszystko - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

Będzie ślub Na Wspólnej?!

Na Wspólnej, odcinek 3460: Będzie ślub Elżbiety i Igora? To wyznanie chorej Eli zmieni wszystko - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

W 3460 odcinku "Na Wspólnej" - emisja we wtorek, 19 lipca 2022 - Elżbieta (Paulina Chapko) mocno zaskoczy Igora (Jakub Wesołowski) swoim wyznaniem. Ciężko chora na serce ukochana Nowaka jeszcze niedawno była na skraju życia i śmierci w szpitalu. Ale w 3460 odcinku "Na Wspólnej" Elżbieta będzie chciała żyć pełną piersią! Czy ostatecznie przyjmie oświadczyny Igora i uszczęśliwi go stając na ślubnym kobiercu?

"Na Wspólnej" odcinek 3460 - wtorek, 19.07.2022, o godz. 20.15 w TVN

W 3460 odcinku "Na Wspólnej" Igor usłyszy od ukochanej Elżbiety słowa, na które bardzo długo czekał. Wójcik oświadczył się chorej na serce Eli w szpitalu, kiedy sam umierał ze strachu o jej życie. Ale chciał pomimo wszystko przysiąc ukochanej dozgonną miłość. Na szczęście Elżbieta przeżyła operację, a po wyjściu ze szpitala chce jak najszybciej wrócić do normalnego życia. 

Szczęście oszołomi Igora 

I choć Igor w "Na Wspólnej" złości się na kobietę swojego życia, że nie dba o siebie, ona robi wszystko, aby jak najszybciej zapomnieć o szpitalnej traumie. I w 3460 odcinku jej dążenie do szczęścia nawet Nowaka ucieszy!

W 3460 odcinku "Na Wspólnej" Elżbieta oświadczy Igorowi, że jest gotowa do małżeństwa. Czy może być większe szczęście dla chłopaka, który poza ukochaną nie widzi świata?

Wszyscy będą płakać

Na razie temat ślubu Elżbiety i Igora "Na Wspólnej" i przygotowań do niej jest wielką tajemnicą produkcji serialu. Możemy być jednak pewni, że jeżeli para stanie na ślubnym kobiercu, nie tylko Nowak będzie płakał ze wzruszenia. 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Materiał sponsorowany