Na Wspólnej, odcinek 3456: Emil znajdzie dowód niewinności Pawła! Wyciągnie brata z więzienia? - ZDJĘCIA

i

Autor: x-news Na Wspólnej, odcinek 3456: Emil znajdzie dowód niewinności Pawła! Wyciągnie brata z więzienia? - ZDJĘCIA

Na Wspólnej, odcinek 3456: Emil zdobędzie dowód niewinności Pawła! Ojciec syna Beaty wyciągnie brata z więzienia? - ZDJĘCIA

2022-07-12 20:08

W 3456 odcinku "Na Wspólnej" Emil (Piotr Ligienza) znajdzie twardy dowód na to, że Paweł (Grzegorz Kwiecień) siedzi w więzieniu za niewinność! Jak pamiętamy, Wójcik trafił za kraty, jako podejrzany o brutalny napad na kantor, w którym w wyniku strzelaniny zginął ochroniarz. Sprawa jest poważna, a policja twierdzi, że mają go na nagraniu z kamer. Ale w 3456 odcinku "Na Wspólnej" Larsson znajdzie inne nagranie, które świadczy o niewinności oskarżonego! Czy Emil uwolni brata?

"Na Wspólnej" odcinek 3456 - wtorek, 12.07.2022, o godz. 20.15 w TVN

W 3456 odcinku "Na Wspólnej" Paweł dostanie list od Beaty (Katarzyna Ptasińska) i ucieszy się, nareszcie nawiązał jakiś kontakt z żoną. Niestety pismo zostanie ocenzurowane i to do tego stopnia, że Wójcik nawet nie dowie się, czy na świat przyjdzie chłopiec, czy dziewczynka! Ale w tym samym odcinku wydarzy się coś bardzo dobrego. Brat Pawła znajdzie dowód jego niewinności!

Emil w 3456 odcinku "Na Wspólnej" przejrzy razem z Dziedzicem nagrania z monitoringu okolic domu Wójcików. Paweł cały czas zeznaje, że wyszedł tylko na chwilę, aby zrobić zakupy ciężarnej żonie. I nagranie to potwierdza!

Zobacz też: Na Wspólnej, odcinek 3456: Zdrada Smolnego! Zrozpaczona Basia rzuci się z nożem na Krzysztofa i jego kochankę Polę - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

Emil zobaczy w 3456 odcinku "Na Wspólnej", że w trakcie, kiedy na kantor trwał brutalny napad, Paweł istotnie pobierał pieniądze z bankomatu!

W ten sposób stanie się jasne w 3456 odcinku "Na Wspólnej", że Paweł nie mógł być w 2 miejscach na raz. Czy nagranie, które zdobędzie Larson stanie dowodem we sprawie i jego brat wróci do domu? System prawny bywa skomplikowany i "młyny sprawiedliwości mielą powoli". Można więc liczyć na to, że istotnie Emil uwolni brata, ale kiedy to będzie jeszcze nie wiadomo. 

Nie przegap: Gwiazdy M jak miłość nie chcą grać trudnych scen! Katarzyna Cichopek i Anna Mucha czują się wyssane energetycznie - WIDEO, ZDJĘCIA

Najnowsze