Na wspólnej. Wojna o żonę

i

Autor: TVN/JAKUB KAMIŃSKI EAST NEWS

Na Wspólnej, odcinek 3271: Amnezja Agnieszki zniszczy jej małżeństwo? Dramat prawniczki wykorzysta były mąż

2021-08-08 17:13

Czy to koniec małżeństwa Agnieszki (Katarzyna Walter) i Ryszarda (Tadeusz Huk) z serialu „Na Wspólnej”? Nieszczęśliwy wypadek podczas rocznicy ślubu bez skrupułów zamierza wykorzystać były mąż Olszewskiej. Czy Rafał (Lech Mackiewicz) zdoła odbić żonę Ryszardowi?

Klacz o imieniu Jutrzenka miała być idealnym prezentem dla ukochanej, tymczasem niedługo może się okazać, że to właśnie przez niego Hebel (Tadeusz Huk) straci żonę na zawsze. Po upadku z konia Agnieszka (Katarzyna Walter) nadal cierpi z powodu amnezji, nie będąc w stanie rozpoznać swojego męża, a co gorsza przekonana jest, że jej partnerem nadal pozostaje Rafał (Lech Mackiewicz), który regularnie odwiedza ją od czasu wypadku.

By pomóc żonie w spokoju wrócić do zdrowia, Ryszard zgodził się chwilowo nie wyprowadzać jej z błędu. Sam zaś, chcąc pozostawać blisko niej, zaczął odgrywać rolę lekarza. Wkrótce jednak może pożałować tej decyzji, zwłaszcza gdy po wyjściu ze szpitala Agnieszka nalegać będzie na wspólne mieszkanie z Rafałem. Były mąż zacznie też skrzętnie wykorzystywać okazję, by na nowo zbliżyć się do prawniczki. Gdy wszelki próby przywrócenia kobiecie pamięci zawiodą, zazdrosny Hebel straci resztki cierpliwości i postanowi pozbyć się rywala za wszelką cenę, gotów na wszystko. Czy jednak nie będzie za późno, by odzyskać jeszcze miłość żony?

Na Wspólnej ZWIASTUN na lipiec. Anastazja dokona ostatecznego wyboru! Między Kasię i Darka znów wkroczy Aneta. Trauma Marty sprzed lat powróci
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze