Na Wspólnej, odcinek 3121: Syn Moniki i Damiana w krytycznym stanie po postrzale! Nie uratują Kajtka? - ZWIASTUN

i

Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej, odcinek 3121: Syn Moniki i Damiana w krytycznym stanie po postrzale! Nie uratują Kajtka? - ZWIASTUN

Na Wspólnej, odcinek 3121: Syn Moniki i Damiana w krytycznym stanie po postrzale! Nie uratują Kajtka? - ZWIASTUN

2020-11-09 20:39

W 3121 odcinku "Na Wspólnej" Kajtek (Mikołaj Szostek) umrze? Postrzelony syn Moniki (Sylwia Gliwa) i Damiana (Waldemar Błaszczyk) po operacji będzie w ciężkim stanie! Lekarz nie wykluczy takiej możliwości, że Kajtek nie przeżyje, bo stracił zbyt dużo krwi. Dramat jaki rozegra się w rodzinie Cieślików będzie skutkiem polowania, jakie w lesie urządzą sobie myśliwi. Z pomocą policjanta Sławka (Mariusz Słupiński) w 3121 odcinku "Na Wspólnej" Damian dowie się kto strzelał do Kajtka. Senator postawi wymierzyć sprawiedliwość mordercy zwierząt, który omal nie zabił jego syna! Zobaczcie ZWIASTUN.

"Na Wspólnej" odcinek 3121 - środa, 11.11.2020, o godz. 20.15 w TVN

Kajtek z "Na Wspólnej" w 3121 odcinku będzie umierał w szpitalu, a lekarze nie będą mieli dobrych wieści dla Moniki i Damiana. Syn Cieślików będzie w ciężkim stanie. Operacja uratuje mu życie, jednak obrażenia jakich doznał po postrzale w lesie na rodzinnym pikniku i duża utrata krwi doprowadzą do tego, że Kajtek znajdzie się na granicy życia i śmierci.

Poza tym szpital gdzie trafi dziecko Moniki i Damiana w 3121 odcinku "Na Wspólnej" będzie musiał wezwać policję. Po postrzelenie Kajtka trzeba będzie zgłosić i wyjaśnić. Załamany Cieślik osunie się na ziemię i sam będzie potrzebował pomocy. Obieca sobie i żonie, że znajdzie tego, kto strzelał do ich syna.

Nie przegap: Na Wspólnej, odcinek 3120: Koszmar u Cieślików! Syn Moniki i Damiana postrzelony. Kajtek zginie na ich oczach? - ZDJĘCIA

Po długiej walce o Kajtka w 3121 odcinku "Na Wspólnej" chirurdzy odniosą zwycięstwo. Monika i Damian nadal jednak będą się bali, że coś pójdzie nie tak i stracą dziecko. Jednocześnie senator rozpocznie na własną rękę szukanie winnego tragedii, żeby trafił do więzienia i poniósł zasłużoną karę za to, że strzelał do Kajtka. W śledztwo Cieślika włączy się policjant Sławek. To właśnie on ustali, że w lesie gdzie rodzina była na pikniku trwał odstrzał zwierzyny przez myśliwych. 

Na Wspólnej ZWIASTUN na listopad. Kajtek postrzelony w lesie. Daria zostawi Adama. Paweł umrze porażony prądem?

Dziedzic w 3121 odcinku "Na Wspólnej" powiadomi senatora, że w lesie stały znaki uprzedzające o polowaniu. Ale Damian zapewni policjanta, że nie widział żadnych ostrzeżeń. Jednocześnie Sławek potwierdzi, że to jeden z myśliwych zranił Kajtka. Wściekły Cieślik zdecyduje się wydać oświadczenie do mediów.

Sprawdź też: Na Wspólnej, odcinek 3120: Renata bez jednej piersi nago w wyjątkowej sesji! Tak pozna nowego faceta, którym zastąpi Sławka - ZDJĘCIA

A wszystko po to, żeby w 3121 odcinku "Na Wspólnej" nagłośnić dramat jaki spotkał jego rodzinę oraz ujawnić, że obecne prawo wspiera "mafię" myśliwych, morderców zwierząt, którzy omal nie zabili jego syna. Tym samym Damian przysporzy sobie nowych wrogów.Przyjdzie mu za to zapłacić bardzo wysoką cenę.

Na Wspólnej odc. 3121. Kajtek (Mikołaj Szostek)

i

Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej odc. 3121. Kajtek (Mikołaj Szostek)
Na Wspólnej odc. 3121. Damian (Waldemar Błaszczyk), Włodek Zięba (Mieczysław Hryniewicz)

i

Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej odc. 3121. Damian (Waldemar Błaszczyk), Włodek Zięba (Mieczysław Hryniewicz)
Na Wspólnej odc. 3121. Monika (Sylwia Gliwa), Damian (Waldemar Błaszczyk), Maria (Bożena Dykiel), Włodek Zięba (Mieczysław Hryniewicz)

i

Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej odc. 3121. Monika (Sylwia Gliwa), Damian (Waldemar Błaszczyk), Maria (Bożena Dykiel), Włodek Zięba (Mieczysław Hryniewicz)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze