Na Wspólnej, odcinek 3050: Daria zniszczy bar Ziębów! Przez nią zbankrutują?

2020-03-26 12:55 sz
Na Wspólnej, odcinek 3050: Daria zniszczy bar Ziębów! Przez nią zbankrutują?
Autor: X-NEWS Na Wspólnej, odcinek 3050: Daria zniszczy bar Ziębów! Przez nią zbankrutują?

W 3053 odcinku "Na Wspólnej" Daria (Patrycja Topajew) zjawi się w barze Ziębów i zarządzi rewolucję! Córka Sławka (Mariusz Słupiński) znajdzie nowy plan na rozruszanie lokalu. Plan bohaterki "Na Wspólnej" okaże się jednak dość kontrowersyjny. Czy przez Darię Maria (Bożena Dykiel) i Włodek (Mieczysław Hryniewicz) zbankrutują? Sprawdź, co wydarzy się w 3053 odcinku serialu.

"Na Wspólnej" odcinek 3050 - poniedziałek, 6.04.2020, o godz. 20.15 w TVN

W 3050 odcinku "Na Wspólnej" Daria wpadnie na nowy pomysł. W jej życiu wkrótce wiele się wydarzy. Na swojej drodze po raz kolejny spotka Dominika (Mateusz Gąsiewski). Dwa lata temu zaszła z nim w ciążę i poddała się aborcji, a ten koszmar wciąż śni się jej po nocach.

Przeczytaj: Na Wspólnej, odcinek 3053: Sławek będzie ojcem dziecka Tatiany. Renata nabierze podejrzeń- ZDJĘCIA

Daria w 3050 odcinku dostanie szansę u Ziębów, którzy postanowią ją u siebie zatrudnić na stanowisku kelnerki. Maria w "Na Wspólnej" nie będzie mogła odmówić jej pomocy. Dziewczyna od razu zasypie ich pomysłami na rozwój biznesu. Co takiego wymyśli?

Otóż córka Sławka idąc z duchem czasu zarządzi, że Ziębowie powinni serwować wyłącznie dania wegańskie - bez jajek, nabiału i innych produktów odzwierzęcych. Czy Maria i Włodek skuszą się na alternatywę? Konkurencja nie śpi i mogliby zyskać nowych klientów, jednak jest to ryzykowane. Czy Ziębowie zbankrutują przez Darię? Przekonamy się już wkrótce, oglądając 3050 odcinek "Na Wspólnej". Zobacz zwiastun.

Sprawdź też: Na Wspólnej, odcinek 3045: Daria po aborcji dręczona przez demony! Dominik doprowadzi ją do takiego stanu

Najnowsze