Na Wspólnej, odcinek 3030: Pocałunek Ostrowskiego z ordynator Kleczewską po śmierci jej kochanka doprowadzi do tragedii - ZWIASTUN

2020-02-28 8:25 Ag
Na Wspólnej, odcinek 3030: Ostrowski zdradzi Ewę z szefową po śmierci kochanka Wiktorii. Wyciekną zdjęcia!
Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej, odcinek 3030: Ostrowski zdradzi Ewę z szefową po śmierci kochanka Wiktorii. Wyciekną zdjęcia!

W 3030 odcinku "Na Wspólnej" Arek Ostrowski (Marek Kalita) dopuści się małżeńskiej zdrady. Jego bliska przyjaźń z ordynator Wiktorią Kleczewską (Agnieszka Michalska) zamieni się w sekretny romans! Nie dość, że mąż Ewy (Ewa Gawryluk) będzie ukrywał przed nią schadzki z szefową, to jeszcze nie wytrwa w wierności. Impulsem do zdrady będzie śmierć kochanka Wiktorii. Żeby pocieszyć Kleczewską w 3030 odcinku "Na Wspólnej" Arek przekroczy granicę. Kiedy szefowa pocałuje Ostrowskiego, on nawet nie zaprotestuje. A później wyciekną kompromitujące zdjęcia Arka i Wiktorii.

"Na Wspólnej" odcinek 3030 - poniedziałek, 2.03.2020, o godz. 20.15 w TVN

Ostrowski z "Na Wspólnej" nawiąże romans ze swoją szefową, seksowną ordynator oddziału kardiochirurgii? Wszystko będzie przemawiało przeciwko nim! Tajne spotkania po pracy, bliskie relacje, które zauważą inni lekarze, aż wreszcie sposób w jaki Wiktoria za każdym razem będzie bronić Arka przed atakiem największego wroga w szpitalu, czyli Adamskiego.

Patrz też: Śmierć Arka w Na Wspólnej? Mąż Ewy zdradzi ją z Wiktorią i dostanie zawału serca!

Zdrada męża Ewy w "Na Wspólnej" wisiała w powietrzu już od dawna, jednak dojdzie do niej w wyjątkowo przykrych okolicznościach. Do szpitala z zawałem serca trafi były kochanek Kleczewskiej. Niestety nie uda się go uratować. Lekarka pogrąży się w rozpaczy, ale w 3030 odcinku "Na Wspólnej" będzie mogła liczyć na wsparcie Ostrowskiego.

To właśnie Arek pocieszy Wiktorię i dzięki niemu w 3030 odcinku "Na Wspólnej" pogrążona w żałobie kobieta wreszcie przestanie się kryć ze swoimi uczuciami. To Kleczewska pocałuje Ostrowskiego zaraz po tym jak usłyszy od niego poruszające wyznanie jak wspaniałą jest osobą. Żadne z nich nie zauważy, że obserwuje ich Adamski.

Sprawdź też:  Na Wspólnej, odcinek 3033: Darek i Aneta znów razem! Połączy ich kochanek Anety? - ZWIASTUN

Rywal Ostrowskiego zrobi jemu i szefowej w 3030 odcinku "Na Wspólnej" kompromitujące zdjęcia, które będą dowodem zdrady! I następnego dnia rzuci je na biurko dyrektorki szpitala, Anny Kolendy (Katarzyna Wajda).

Najnowsze