Na Wspólnej, odcinek 2962: Darek wyrzuci ciężarną Anetę z domu! Przez niego poroni? - ZWIASTUN

2019-10-01 22:09 jkk
Na Wspólnej odc. 2962. Darek Żbik (Michał Mikołajczak), Aneta (Dorota Krempa)
Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej odc. 2962. Darek Żbik (Michał Mikołajczak), Aneta (Dorota Krempa)

W 2962 odcinku "Na Wspólnej" Darek (Michał Mikołajczak) nie wytrzyma oszustwa Anety (Dorota Krempa)! Żbik nie zniesie, że został tak potwornie wykorzystany przez słodką żonkę, która tak bardzo chciała dziecko, że zaszła w ciąże bez jego zgody. Żbik został perfidnie złapany w zasadzkę ciężarnej Anety do czasu aż dowie się o zdradzie. Wobec faktów okaże się bardzo stanowczy - czy jednak nie przesadzi? W 2962 odcinku "Na Wspólnej" wyrzuci Anetę z domu, a zaraz potem żonę dopadną silne bóle!

"Na Wspólnej" odcinek 2962 - poniedziałek, 21.10.2019, o godz. 20.15 w TVN

W 2962 odcinku "Na Wspólnej" Aneta wyzna mężowi całą prawdę na temat swojej ciąży - Darek będzie wściekły! I nic dziwnego, bo dowie się, że ma przyprawione rogi, a jego dylematy moralne okażą się jednym wielkim idiotyzmem! Z kim zdradziła go urocza małżonka?

Aneta w 2962 odcinku "Na Wspólnej" wyzna Żbikowi, że seks z jednym z klientów kancelarii to był błąd. Wprawdzie będzie utrzymywała, że to był tylko ten jeden jedyny raz... Ale jakie to będzie miało znaczenie,  w obliczu wszystkich dylematów Darka, który chciał porzucić swoją miłość życia, Kasię (Julia Chatys) z powodu odpowiedzialności za dziecko. Nieswoje dziecko!

Aneta będzie też przekonywała Darka w 2962 odcinku "Na Wspólnej", że teraz są kwita i wszystkie jego zdrady właśnie zostały pomszczone. Jednak jak podaje "Świat Seriali" Żbik nie będzie chciał słuchać takich tłumaczeń - każe żonie natychmiast opuścić jego mieszkanie!

Ciężarna prawniczka nie wytrzyma tej sytuacji psychicznie - w 2962 odcinku "Na Wspólnej" zacznie szlochać i błagać męża o wybaczenie. Za wszelką cenę będzie chciała zostać z nim! Histeria sprawi, że Aneta zacznie odczuwać dziwne bóle brzucha... Czy w efekcie tej awantury Aneta straci dziecko? Może też okazać się, że to kolejna próba zagrania na emocjach Darka...

Najnowsze