Na Wspólnej, odcinek 2933: Tosia opuści Hofferów! Zuza i Kamil pozbędą się wyrodnej córki?

2019-08-10 7:52 sz
Na Wspólnej odc. 2926. Tosia (Julia Lewenfisz-Górka), Zuza (Małgorzata Socha), Kamil (Kazimierz Mazur)
Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej odc. 2926. Tosia (Julia Lewenfisz-Górka), Zuza (Małgorzata Socha), Kamil (Kazimierz Mazur)

Tosia (Julia Lewenfisz-Górka) w 2933 odcinku "Na Wspólnej" zostanie wyrzucona z domu Hofferów?! Zuza (Małgorzata Socha) i Kamil (Kazimierz Mazur) wkrótce stracą cierpliwość do przybranej córki za to, co zrobiła Uli (Sherazade Wolf). Najwyraźniej bohaterki "Na Wspólnej" nie dojdą do porozumienia. Sprawdź, co wydarzy się w 2933 odcinku.

"Na Wspólnej" odcinek 2933 - czwartek 29.08.2019, o godz. 20.15 w TVN

W serialu "Na Wspólnej" Hofferowie przyjmując Tosię z powrotem pod swój dach nie spodziewali się, że zapłacą za to zdrowiem Uli. Dziewczynki tęskniły za sobą, ale patologiczne towarzystwo starszej z nich doprowadziło do ostrego konfliktu. Podopieczna Zuzy i Kamila dostała małpiego rozumu! Zamęczyła "siostrę" do tego stopnia, że ta zaczęła się okaleczać i uciekać ze szkoły.

Przeczytaj o "Na wspólnej" >>> Tosia będzie błagać Kamila o ratunek dla Uli. Córka Hofferów znów się potnie - ZWIASTUN

Po długim dochodzeniu rodzice Uli w 2933 odcinku "Na Wspólnej" nareszcie odetchną z ulgą. Do tego czasu dowiedzą się, że to właśnie Tosia zniszczyła ich córce psychikę. Pomimo wielu przeprosin byłej przyjaciółki pokrzywdzona dziewczyna uparcie będzie odmawiać powrotu do szkoły. Czy Zuza i Kamil wyrzucą podopieczną z domu? Okaże się, że nie muszą tego robić. W 2933 odcinku "Na Wspólnej" do Polski wróci jej biologiczny ojciec! Hofferowie pozbędą się rozwydrzonej nastolatki.

Na Wspólnej odc. 2927. Tosia (Julia Lewenfisz-Górka), Kamil (Kazimierz Mazur)
Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej odc. 2927. Tosia (Julia Lewenfisz-Górka), Kamil (Kazimierz Mazur)
Na Wspólnej odc. 2926. Tosia (Julia Lewenfisz-Górka), Zuza (Małgorzata Socha), Kamil (Kazimierz Mazur)
Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej odc. 2926. Tosia (Julia Lewenfisz-Górka), Zuza (Małgorzata Socha), Kamil (Kazimierz Mazur)
Na Wspólnej odc. 2925. Ula (Sherazade Wolff), Tosia (Julia Lewenfisz-Górka)
Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej odc. 2925. Ula (Sherazade Wolff), Tosia (Julia Lewenfisz-Górka)
Najnowsze