Na Wspólnej, odcinek 2717: Kochanka Darka zakpi z Kasi

2018-07-20 9:29 Ag

Naiwność Kasi (Julia Chatys) z "Na Wspólnej" nie ma granic, a fakt, że Darek Żbik (Michał Mikołajczak) zabawia się jej kosztem jest żenujący! W 2717 odcinku "Na Wspólnej" Aneta (Dorota Krempa) dowie się od Darka, że sypia z młodą studentką, ale nie traktuje ich romansu poważnie. Gdy Kasia stanie twarzą w twarz z kochanką Żbika, Aneta zakpi z niej w najgorszy z możliwych sposobów.

"Na Wspólnej" odcinek 2717 - poniedziałek, 23.07.2018, o godz. 20.10 w TVN

Darek Żbik z "Na Wspólnej" zawsze był draniem, ale teraz przechodzi samego siebie. Gra jaką prowadzi z Anetą i Kasią czyni z niego obrzydliwą kanalię. Bo jak inaczej nazwać faceta, który wykorzystuje naiwnie zakochaną studentkę, lecz cały czas myśli tylko o tym, żeby dobrać się do pieniądzy swojej byłej kochanki. Aneta jest bowiem niezłą partią. To ona odziedziczyła miliony po swoim wujku, biznesmenie Stanisławie Olczyku.

W 2717 odcinku "Na Wspólnej" Darek będzie coraz bliżej Anety. Uda mu się zaskarbić wdzięczność dziewczyny, która po śmierci Olczyka stała się celem ataku dziennikarzy. Aneta odwiedzi Żbika, a ten uczciwie powie jej, że spotyka się z Kasią.

Niezbyt pochlebnie wyrazi się o młodszej kochance. - Kasia, studentka desingu... - powie Anecie, a jego słowa zabrzmią tak jakby zajęcie Kasi było niegodne prawnika. Aneta wyczuje, że może mieć problemy z rywalką. - Gdyby teraz przyszła, zrobiłaby ci scenę... - zauważy prawniczka.

Oczywiście Kasia zjawi się w mieszkaniu Darka. Naiwnie uwierzy, że Aneta jest tylko znajomą Żbika.
- Studentka desingu, prawda? Darek bardzo dużo mi o tobie opowiadał... - zakpi z niej Aneta.

Najnowsze