Na Wspólnej, odcinek 2717: Atak Marka na zabójcę Natalii

2018-07-20 13:30 emagu
Na Wspólnej, odcinek 2716. Marek (Grzegorz Gzyl)
Autor: X-NEWS Na Wspólnej, odcinek 2716. Marek (Grzegorz Gzyl)

Śmierć Natalii (Laura Breszka) w „Na Wspólnej” jest tragedią dla Marka (Grzegorz Gzyl). Zimiński został sam z Szymkiem (Oliwia Glanowska) i nie wie, jak sobie teraz poradzi. Pogrążony w żałobie ojciec chłopca w 2717 odcinku „Na Wspólnej” stanie twarzą w twarz z zabójcą Natalii i go zaatakuje!

"Na Wspólnej" odcinek 2717 - poniedziałek, 23.07.2018, o godz. 20.10 w TVN

Niespodziewana śmierć Natalii w 2715 odcinku „Na Wspólnej” to cios w serce Marka. Zimiński nauczył się już żyć z kochanką i matką najmłodszego dziecka. To przez nią i dla niej rozwiódł się z Danusią (Lucyna Malec) i to z nią miał zacząć nowy etap życia.

Los…. A raczej producenci „Na Wspólnej” zgotowali mu piekło. W 2716 odcinku „Na Wspólnej” do domu Natalii zapukali policjanci. Marek dowiedział się wtedy o śmierci ukochanej. Kobieta zginęła pod kołami samochodu wracając od kosmetyczki.

Ta informacja spadła na Marka jak grom z jasnego nieba. Pogrążony w żałobie mężczyzna zjawi się na komisariacie w 2717 odcinku „Na Wspólnej”. Na miejscu stanie twarzą w twarz z zabójcą Natalii i nie wytrzyma.

- Zabiłeś ją i się tłumaczysz, że się zamyśliłeś? - zdenerwuje się Zimiński i popchnie winnego. Do niczego więcej nie dojdzie, bo do akcji od razu wkroczy policjant i odciągnie Marka od sprawcy śmiertelnego wypadku. Teraz Marek będzie mógł polegać tylko na byłej żonie i starszej córce (Anna Kerth). To właśnie one pomogą mu poradzić sobie z traumą i otoczą opieką jego syna. 

Najnowsze