Na Wspólnej, odcinek 2715: Patrycja podrywa Damiana

2018-07-17 14:30 sz

Monika (Sylwia Gliwa) w 2715 odcinku serialu "Na Wspólnej" będzie miała spory powód do niepokoju! Patrycja (Marta Ścisłowicz) już od jakiegoś czasu w "Na Wspólnej" próbuje niebezpiecznie zbliżyć się do Damiana (Waldemar Błaszczyk). Po odniesionym sukcesie wizerunkowym zacznie go uwodzić... Co jeszcze wydarzy się w 2715 odcinku "Na Wspólnej"?

"Na Wspólnej" odcinek 2715 - wtorek 20.07.2018, o godz. 20.15 w TVN

W 2715 odcinku serialu "Na Wspólnej" w życiu Damiana nastąpi przełom, ale o tym za chwilę. Najpierw przypomnijmy, że Patrycja już od jakiegoś czasu delikatnie zalecała się do polityka, ale ten ze względu na swój kompletny brak umiejętności wyczuwania przekazów podprogowych nie zauważył, że asystentka się na niego zaczaiła.

Tu musnęła dłonią, tam poprawiła krawat lub zauroczyła uśmiechem - wkrótce jej podchody w serialu "Na Wspólnej" zaczną robić się coraz odważniejsze.

W 2715 odcinku "Na Wspólnej" Patrycja odniesie ostateczne zwycięstwo - uda jej się naprawić wizerunek Damiana. Po wszystkich fatalnych (a wręcz niewybaczalnych) błędach publicznych specjalistka i mąż Moniki naprawdę będą mieli co świętować. Kobieta spróbuje rozbudzić wyobraźnię polityka między innymi mocno prześwitującą bluzką...
- Mam pewien pomysł... Zróbmy to wreszcie - powie później dwuznacznie w 2715 odcinku "Na Wspólnej".

Okazuje się, że zazdrość Moniki nie była bezpodstawna. Czy Damian da się uwieść? Odpowiedź już wkrótce na ekranie.