Na Wspólnej, odcinek 2714: Kasia wściekła na Darka! Wystawi ją na bankiecie - ZWIASTUN

2018-07-16 11:18 Ag

Ciemne chmury nad romansem w "Na Wspólnej"! Darek Żbik (Michał Mikołajczak) kombinuje jak dorobić się na śmierci biznesmena milionera Stanisława Olczyka. Oczywiści zrobi to kosztem Anety (Dorota Krempa), jedynej spadkobierczyni Olczyka. Ale zanim to nastąpi musi znów omotać byłą kochankę. W 2714 odcinku "Na Wspólnej" Kasia (Julia Chatys) wpadnie w furię gdy Darek wystawi ją na służbowym bankiecie. Jeszcze się nie domyśli, że chodzi o inną kobietę.

"Na Wspólnej" odcinek 2714 - wtorek, 17.07.2018, o godz. 20.10 w TVN

Kasia i Darek z "Na Wspólnej" tylko na pozór stanowią idealną. Żbik udaje zakochanego faceta, ale cały czas coś knuje za plecami młodej kochanki. A Kasia jest tak ślepo zakochana i naiwnie wierzy w jego słowa, że nie zauważa prawdziwego oblicza prawnika. Nawet wtedy gdy Weronika (Renata Dancewicz) powiedziała jej jak potraktował Agnieszkę (Katarzyna Walter) uwierzyła, że teraz Darek przy niej się zmienił.

W 2714 odcinku "Na Wspólnej" Darek dowie się z internetu o śmierci biznesmena Olczyka. Natychmiast odwiedzi szpital i uratuje Anetę przed dziennikarzami. Oczywiście nie zrobi tego z dobroci serca. Zaprosi byłą kochankę do swojego mieszkania i troskliwie ją przytuli. Trzymając w ramionach Anetę będzie cały czas myślał o jej milionach, które odziedziczy po zmarły wujku.

Tymczasem umówiona z ukochanym Kasia nie będzie mogła się doczekać aż pokaże się z nim na służbowym bankiecie z okazji zakończenia zdjęć do serialu, w którego produkcji była zatrudniona. Wścieknie się gdy Darek nie przyjdzie.

- Gdzie ty jesteś dupku?! - krzyknie do niego przez telefon. - Przepraszam cię dzieciaku, nie mogę przyjechać. Zmarł mi ktoś bliski... - wyjaśni pokrętnie, ale słowem nie wspomni o tym, że w jego łóżku leży już Aneta.