Na Wspólnej, odcinek 2714: Danka zakpi z Marka! Nigdy nie daruje mu zdrady - ZWIASTUN

2018-07-16 20:00 Ag

Jeszcze nigdy Danka (Lucyna Malec) z "Na Wspólnej" nie była tak twarda i pewna tego, że wie jak pokierować swoim życiem! Marek (Grzegorz Gzyl) to już dla niej przeszłość. Gdy w 2714 odcinku "Na Wspólnej" były mąż Danusi przyjdzie do ich mieszkania zabrać swoje ostatnie rzeczy, jeszcze raz spróbuje wzbudzić w niej litość. Reakcja Danki będzie obojętno kpiąca. Zobaczcie zwiastun 2714 odcinka "Na Wspólnej".

"Na Wspólnej" odcinek 2714 - wtorek, 17.07.2018, o godz. 20.10 w TVN

Danka i Marek z "Na Wspólnej" są już po rozwodzie. Ich trwające ponad 30 lat małżeństwo zniszczyła zdrada Zimińskiego z Natalią (Laura Breszka). Teraz niewierny mąż mieszka z kochanką, a Danusia układa sobie życie od nowa. Ostatnio nawiązała bliską przyjaźń z Januszem (Janusz Zadura). Nie ogląda się za siebie, nie płacze po nocach, nie wspomina szczęśliwych chwil u boku Marka. Jest miła, uprzejma i tak irytująco obojętna, że Zimiński zupełnie jej nie poznaje.

Kiedy w 2714 odcinku "Na Wspólnej" wpadnie do Danusi po ostatnie rzeczy przypadkiem natchnie się na swoją książę z wyjątkową dedykacją. - Udane małżeństwo wymaga dwóch rzeczy - miłości i krótkiej pamięci... - przeczyta byłej żonie.
Danusia uda, że w ogóle go nie słucha. - Mówiłeś coś? - zapyta.

Markowi nie pozostanie nic innego jak na zawsze zniknąć z mieszkania Danki. Później Zimińska zwierzy się córce Gosi (Anna Kerth), że dla niej nie ma już powrotu do tego co było. Swoje małżeństwo uznaje za definitywnie zakończone.

Najnowsze