Na Wspólnej odc. 3374. Maria Zięba (Bożena Dykiel), Renata (Marta Jankowska)

i

Autor: TVN/ Mateusz Grochocki East News Na Wspólnej odc. 3374. Maria Zięba (Bożena Dykiel), Renata (Marta Jankowska)

Na Wspólnej odc. 3374 - opis, streszczenie: Nina cieszy się, że Ziębowie zaopiekują się małą Zosią

2022-02-14 15:03

"Na Wspólnej" odcinek 3374 w środę, 16.02.2022 o godz. 20.15. "Na Wspólnej" odcinek 3374: Dziś Monika wylatuje do Londynu. Przemek żegna się z nią, wyznaje miłość i obiecuje, że będzie czekał, aż wróci. Pyta, czy może liczyć na wzajemność.

W ramach konkursu do wydawnictwa Basi wpłynęła tylko jedna powieść - niezłą, ale napisaną anonimowo. Sytuacja bardzo martwi Smolną. Jest zaskoczona, kiedy przypadkiem znajduje w komputerze męża stronę tytułową książki.

Bruno opowiada klientce, Sylwii, że pragnie otworzyć własną siłownię. Ona go pociesza: jako osoba oddana swojej pasji bez wątpienia znajdzie inwestora. Wkrótce Krawczyk otrzymuje zaskakującą wiadomość. W biznes zamierza zainwestować pewna kobieta. To nie koniec szokujących wieści. Młody mężczyzna zastaje w mieszkaniu zapłakaną Natalię z córeczką.

Nina przyjmuje z radością informację, że Ziębowie zaopiekują się małą Zosią. Wylewnie dziękuje za ratunek. Kiedy dziewczynka przybywa na Wspólną, wszyscy mieszkańcy kamienicy są wzruszeni, zaś jej matka czuje się jak w rodzinie.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze