Na Wspólnej, odc. 3270: Iga znajdzie świadka zbrodni psychopatki Klaudii! Policja powstrzyma najgorsze? - ZWIASTUN

i

Autor: Artrama Na Wspólnej, odc. 3270: Iga znajdzie świadka zbrodni psychopatki Klaudii! Policja powstrzyma najgorsze? - ZWIASTUN

Na Wspólnej, odc. 3270: Iga znajdzie świadka zbrodni psychopatki Klaudii! Policja powstrzyma najgorsze? - ZWIASTUN

W 3270 odcinku "Na Wspólnej" Iga będzie już bardzo blisko prawdy o psychopatce Klaudii (Sandra Staniszewska-Herbich). Dzielna policjantka znajdzie świadka, który zacznie sypać wariatkę, która porwała Michała (Robert Kudelski. Okaże się, że Klaudia nawet nie nazywa się tak jak twierdzi! Kim jest morderczyni, która najpewniej zabiła Kingę (Ilona Wrońska) spróbuje to samo zrobić z Michałem? Iga Lidia Sadowa) i Sławek (Mariusz Słupiński) w 3270 odcinku "Na Wspólnej" będą już tak blisko - czy zdążą powstrzymać potwora, zanim zada ostateczny cios? Zobacz ZWIASTUN 3270 odcinka "Na Wspólnej"!

"Na Wspólnej" odcinek 3271 - poniedziałek, 9.08.2021, o godz. 20.15 w TVN

W 3270 odcinku "Na Wspólnej" życie Michała będzie wisiało już na włosku. Psychopatka Klaudia, która porwie narzeczonego Igi będzie coraz bardziej wściekła, że sprawy nie idą po jej myśli. Kobieta przestanie "wierzyć" porwanemu w to, że kocha ją nad życie, za to zacznie wygrażać mu nożem krzycząc, że zamorduje go tak samo jak jego żonę!

Na szczęście dla Michała Iga w 3270 odcinku "Na Wspólnej" porzuci już wszelką wściekłość na ukochanego i zrozumie, że to nie on oszalał na punkcie poszukiwań Kingi, tylko Klaudia kompletnie zwariowała na jego punkcie. W dodatku policjanci znajda świadka, który wyśpiewa im całą prawdę! Co ustalą Iga ze Sławkiem?

Na Wspólnej, odcinek 3271, Michał (Robert Kudelski)

i

Autor: X-news Na Wspólnej, odcinek 3271, Michał (Robert Kudelski)

W 3270 odcinku "Na Wspólnej" na komisariat zgłosi się mężczyzna, który zezna, że dawno temu był z Klaudią w rodzinie zastępczej. Szybko okaże się, że psycholka wtedy nazywała się zupełnie inaczej! Ilona Krzystek - tak brzmieć będą prawdziwe dane "Klaudii" od dziecka lubiła podawać się za kogoś innego i przebierać za inne dzieci. Świadek zezna, że już wtedy był przerażony tym co wyprawiała Ilona/Klaudia... Policjanci zdołają też ustalić, że Ilona vel Klaudia ma pokaźną kartotekę leczenia psychiatrycznego.

W tym samym czasie 3270 odcinka "Na Wspólnej" psychopatka wykrzyczy Michałowi, że to ona zamordowała jego żonę, a teraz jemu zrobi dokładnie to samo! Czy Iga i jej koledzy zdążą namierzyć miejsce, gdzie psycholka trzyma Michała i dotrą tam zanim go zabije?

Na Wspólnej, odcinek 3272, Iga (Lidia Sadowa),

i

Autor: X-news Na Wspólnej, odcinek 3272, Iga (Lidia Sadowa),
Na Wspólnej, odcinek 3271, Michał (Robert Kudelski), Klaudia (Sandra Staniszewska-Herbich)

i

Autor: X-news Na Wspólnej, odcinek 3271, Michał (Robert Kudelski), Klaudia (Sandra Staniszewska-Herbich)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze