Koniec Pawła Na Wspólnej?! Po kłamstwie w 3474 odcinku zgnije w więzieniu?! Straci Beatę i jedynego syna - ZDJĘCIA

i

Autor: x-news Koniec Pawła Na Wspólnej?! Po kłamstwie w 3474 odcinku zgnije w więzieniu?! Straci Beatę i jedynego syna - ZDJĘCIA

Na Wspólnej

Koniec Pawła Na Wspólnej?! Po kłamstwie w 3474 odcinku zgnije w więzieniu?! Straci Beatę i jedynego syna - ZDJĘCIA

W 3474 odcinku "Na Wspólnej" wyjdzie na jaw wielkie kłamstwo Pawła (Grzegorz Kwiecień). Okaże się, że Wójcik okłamał prowadzących śledztwo w sprawie napadu na kantor. Sąsiad Pawła z celi odkryje oszustwo i wtedy zacznie się początek końca osadzonego Wójcika. Wiele wskazuje na to, że Paweł od 3474 odcinka "Na Wspólnej" może już na zawsze zostać za kratami! Czy straci Beatę (Katarzyna Ptasińska) i jedynego syna? Sprawdź co już wiemy i zobacz koniecznie GALERIĘ ZDJĘĆ!

"Na Wspólnej" odcinek 3474 - czwartek, 11.08.2022, o godz. 20.15 w TVN

W 3474 odcinku "Na Wspólnej" ku zdumieniu wszystkich okaże się, że Paweł cały czas kłamał od momentu aresztowania! Co Wójcik tak naprawdę "ma za uszami"? Oszustwo odkryje współwięzień Pawła i postanowi i nie chować tej prawdy dla siebie. Czy ostatecznie pogrąży męża Beaty? 

Paweł w 3474 odcinku "Na Wspólnej" daje się podejść współwięźniowi z celi jak małe dziecko. Nowy "kumpel" zacznie udawać przyjaciela Wójcika i będzie tak cierpliwy, że osiągnie sukces. Paweł "wyśpiewa mu cała prawdę o dniu napadu na kantor, jak na spowiedzi! Co się okaże? 

Zobacz też: Do M jak miłość wrócą dawno niewidziani bohaterowie! To już nie tylko Mateusz Mostowiak - ZDJĘCIA

Paweł wyzna w 3474 odcinku "Na Wspólnej", że wyszedł z pracy pół godziny wcześniej, niż zeznał na przesłuchaniu! I w tym momencie "przyjaźń" z kolegą z celi skończy się równie szybko, jak się zaczęła. Czy Beata pozna prawdę o oszustwie mężą? 

Współwięzień Pawła w 3474 odcinku "Na Wspólnej" doniesie o wszystkim, czego dowiedział się od Wójcika śledczemu Konopce.  Tymczasem Beata uda się razem z Emilem (Piotr Ligenza) do szkoły rodzenia. Kiedy prowadząca zajęcia nazwie Larssona tatą, Wójcikowa nie protestuje...

Czy w 3474 odcinku "Na Wspólnej" Paweł jednym ruchem straci rodzinę i wolność? Co się kryje za tajemnicą 30 minut w dniu zabójstwa w kantorze? Co próbował ukryć Wójcik? Jeżeli nie wydarzy się cud, który uratuje Pawłowi skórę, może się okazać, że właśnie wtedy będziemy patrzeć na smutny koniec lubianego bohatera.  

Nie przegap: Smutne wieści z planu Stulecia Winnych. Ałbena Grabowska zdradza, że na 5 sezon trzeba będzie dłużej poczekać

Najnowsze