To nie koniec świata 2 sezon. Paweł pije z rozpaczy. Monika i Aleks ruszają na ratunek

2014-05-15 17:11 materiały prasowe|oprac. AgP

Świadomy swoich błędów Paweł (Krystian Wieczorek) z "To nie koniec świata" próbował wszystkiego, by odzyskać miłość Ani. Informacja, jaką otrzymał od Adama ostatecznie podcięła mu skrzydła. W 24 odcinku 2 sezonu "To nie koniec świata" z rad Darka (Eryk Lubos) została mu już tylko jedna – spotkanie z najlepszym lekarstwem na rozpacz po stracie ukochanej...Butelką!

"To nie koniec świata" 2 sezon odcinek 24 (odc. 11) - czwartek, 15.05.2014, o godz. 22 w Polsacie

Na miejsce swojego przeżywania Anuszkiewicz wybiera park, gdzie nad stawem ma zamiar się upić i... karmić kaczki. Kiedy jednak coś się wali to zwykle na całego – w parku nie ma kaczek. Pozostaje więc samotne rozmyślanie o beznadziei żywota, które niespodziewanie przerywa dzwonek telefonu.

Przeczytaj: To nie koniec świata 2 sezon. Ślub Ulki i Darka. Tajemnicze zniknęcie pana młodego i sukni ślubnej

- Paweł, co się z tobą dzieje? Gdzie ty jesteś? – słyszy w słuchawce głos Moniki (Klaudia Halejcio).
– Chory jestem, mam czterdzieści stopni gorączki – odpowiada, a gdy Monika przypomina mu o spotkaniu z Aleksem (Mikołaj Roznerski), dodaje przed rozłączeniem: – Mam spotkanie z kaczkami, muszę je nakarmić.

Monika jest zdezorientowana.– Najpierw wyjechał ratować życie, potem wrócił, kazał umówić się do stylisty – wylicza Aleksowi. – A teraz kaczki do nakarmienia.

Zobacz: To nie koniec świata 2 sezon. Paweł dowiaduje się o operacji Anki. Ulka i Darek szykują ślub

– Kryzys – podsumowuje piłkarz. – Trzeba go znaleźć. Tylko módl się, żeby to był kryzys osobisty, a nie zawodowy, bo w tym to ja nie jestem ekspertem.
– No to się uzupełniamy.

Poszukiwania Pawła kończą się sukcesem. Znaleziony nad wodą menedżer nie zamierza się stamtąd ruszyć. – Nie jest dobrze – ocenia Aleks i zabiera się za przemawianie Anuszkiewiczowi do rozumu.


Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!