Na ratunek 112 odc. 295 - opis, streszczenie: Marta podaje koleżance leki przeciwpadaczkowe

2018-11-18 22:50
Na ratunek 112 serial paradokumentalny Polsatu
Autor: Polsat Na ratunek 112 serial paradokumentalny Polsatu

"Na ratunek 112" odc. 295 serialu paradokumentalnego w Polsacie w poniedziałek, 19.11.2018, o godz. 16.30. "Na ratunek 112" odcinek 295 - streszczenie: Marta jest zazdrosna o nową uczennicę w klasie, Joannę, która szybko zaskarbiła sobie sympatię wszystkich w klasie, również jej chłopaka Błażeja. 

Nie podoba jej się, gdy ukochany przyprowadza na zorganizowanego przez nią grilla konkurentkę. Wściekła dziewczyna podaje Joannie leki przeciwpadaczkowe swojego brata, co kończy się bardzo źle... Iga namawia swojego chłopaka Krzysztofa na naukę jazdy na rolkach. Sama czuje się bardzo pewnie i porusza się bez kasku i ochraniaczy na łokcie. Gdy partner, zniechęcony nieudanymi próbami wraca do samochodu, ona jeszcze kontynuuje jazdę. Zagaduje się z koleżanką przez telefon i wpada na rowerzystę jadącego z naprzeciwka.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze