Znamy datę emisji M jak miłość po wakacjach! Kiedy oglądać 1666 odcinek? Ważna informacja dla fanów

i

Autor: Instagram Znamy datę emisji M jak miłość po wakacjach! Kiedy oglądać 1666 odcinek? Ważna informacja dla fanów

M jak miłość

Znamy datę emisji M jak miłość po wakacjach! Kiedy oglądać 1666 odcinek? Ważna informacja dla fanów

Znamy datę emisji "M jak miłość" po wakacyjnej przerwie! Fani coraz częściej pytają, kiedy będzie można oglądać nowe odcinki ich ulubionego serialu po wakacjach. I nareszcie mamy potwierdzoną, dobrą wiadomość dla wszystkich widzów, którzy już nie mogą się doczekać, kiedy włączyć telewizor na nowe odcinki sagi rodu Mostowiaków! Znana jest także częstotliwość emisji nowych odcinków "M jak miłość" w TVP2. Czy coś się zmieni w nowym sezonie? Sprawdź, co już wiemy!

Kiedy nowe odcinki "M jak miłość" w telewizji? Mamy wiadomość dla fanów!

Ostatni sezon "M jak miłość" został przerwany w momencie, kiedy wiele spraw nie zostało wyjaśnionych. Po emisji ostatniego odcinka nie było wiadomo, czy Magda (Anna Mucha) dowie się o zdradzie Andrzeja (Krystian Wieczorek) i czy Paweł (Rafał Mroczek) wybaczy France (Dominika Kachlik) oszustwo. Nic dziwnego, że fani koniecznie chcą się dowiedzieć, jak to wszystko potoczy się dalej. Kiedy nowe odcinki "M jak miłość" będzie można zobaczyć w telewizji? 

Jak zapowiedzieli Budzyńscy z "M jak miłość" po finałowym odcinku, nowy sezon serialu wystartuje zaraz na początku września, czyli prawdopodobnie już w pierwszy poniedziałek miesiąca, który przypada na 5 dzień miesiąca. Ten termin potwierdził aktualnie portal swiatseriali.interia.pl! Wiemy także, z jaką częstotliwością będą pokazywane nowe odcinki!

Zobacz też: M jak miłość. Wpadka z dzieckiem Anety w nowym sezonie. Fani znów wytykają głupotę scenariusza

Produkcja "M jak miłość" potwierdza także za pośrednictwem portalu swiatseriali.pl, że nowe odcinki będą nadawane dwa razy w tygodniu, wieczorami w TVP2. 

Wygląda na to, że fani "M jak miłość" nie będą musieli zmieniać przyzwyczajeń po wakacjach 2022. Od 1666 odcinka serial będzie nadawany w poniedziałek i wtorek o stałej porze w TVP2. 

Nie przegap: Barwy szczęścia. Oliwka i Kajtek znowu razem! Połączy ich dziecko w nowym sezonie

M jak miłość. Katarzyna Cichopek znów zabrała dzieci na plan! Marcin Mroczek nieźle jej przyciął
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze