Zdradziecka Lilka z M jak miłość rozpaliła internet! Tak seksownych ZDJĘĆ młodej gwiazdy jeszcze nie było - ZDJĘCIA

i

Autor: Instagram Zdradziecka Lilka z M jak miłość rozpaliła internet! Tak seksownych ZDJĘĆ młodej gwiazdy jeszcze nie było - ZDJĘCIA

M jak miłość

Zdradziecka Lilka z M jak miłość rozpaliła internet! Tak seksownych ZDJĘĆ młodej gwiazdy jeszcze nie było - ZDJĘCIA

Lilka w "M jak miłość" już pojawiła się - w jej mniemaniu - w seksownym stroju. Skórzane, obcisłe spodnie i bluzka w panterkę plus żółty blond włosów - tak wyglądała żona (Monika Mielnicka) Mateusza (Krystian Domagała), kiedy odlatywała w kochankiem Ethanem (Paweł Roman) w świat. Pod koniec ostatniego sezonu "M jak miłość" zdradziecka żona Mostowiaka wróciła tonąc we łzach, w puchowej kurtce i w czapce z daszkiem. Taką też spotka ją mąż po swoim powrocie do Grabiny. Tymczasem młoda gwiazda serialu odpoczywa na wakacjach w Chorwacji ze swoim prywatnym partnerem, piłkarzem Oskarem Paradowskim i jej ZDJĘCIA z plaży dosłownie rozgrzały internet do czerwoności. Musisz TO zobaczyć w GALERII ZDJĘĆ!

Lilka z "M jak miłość" szaleje na wakacjach! Takich ZDJĘĆ młodej gwiazdy jeszcze nie było!

Mielnicka w "M jak miłość" dostała od scenarzystów 'Twardy orzech do zgryzienia". Młoda aktorka dopiero startuje w wielkim serialowym świecie i już na początku musi udźwignąć paskudną zdradę swojej bohaterki. Początkowa sympatia fanów dla ukochanej żony Mateusza szybko zamieniła się w hejt, kiedy Mostowiak został skrzywdzony. Jak sobie radzi z tym Mielnicka?

Wakacyjne szaleństwo Lilki z "M jak miłość"

Młoda gwiazda "M jak miłość" aktualnie szaleje na wakacjach ze swoim ukochanym, Oskarem Paradowskim. Na jej twarzy nie widać łez i zbolałej miny Lilki, a wręcz przeciwnie - Mielnicka pręży swoje młode ciało do słońca. Na widok TYCH ZDJĘĆ internet dosłownie oszalał. 

Zobacz też: Kinga z M jak miłość pręży się w nowej roli, ale fani wytknęli jej kardynalny błąd! Katarzyna Cichopek aż zamilkła - ZDJĘCIA

- OMG ????

- Piękna Ty ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

- Ideał Piękna ?❤️???

- Modelka:) ślicznie

- Szarpałby jak Reksio szyneczke ???

- Zazdroszczę Twojemu facetowi że może pieścić takie cudowne ciało ?❤️

Takie emocje wzbudziło jedno ZDJĘCIE Lilki z "M jak miłość" w skąpym stroju kąpielowym w panterkę. A jak Wam podoba się taka żona Mateusza?

Nie przegap: Do M jak miłość wrócą dawno niewidziani bohaterowie! To już nie tylko Mateusz Mostowiak - ZDJĘCIA

M jak miłość. 20-letnia Ala wychodzi za mąż?! Gwiazda serialu pozuje w sukni ślubnej
Najnowsze