M jak miłość

Zabraknie M jak miłość przez tydzień w maju! Decyzja TVP rozwścieczy fanów tuż przed finałem sezonu

Fani "M jak miłość" nie zobaczą nowych odcinków serialu aż przez tydzień w maju! Dopiero co była awantura o brak 1724 odcinka w TVP2 w Poniedziałek Wielkanocny. W maju, tuż przed wczesnym zakończeniem sezonu "M jak miłość" widzów czeka kolejna, bardzo długa przerwa! Co się tym razem stało? Kiedy oglądać ostatni, 1736 odcinek "M jak miłość"?! Sprawdź, co już wiemy!

Koniec M jak miłość w maju! Tygodniowa przerwa tuż przed finałem sezonu!

Fanom "M jak miłość" puściły nerwy, kiedy w Poniedziałek Wielkanocny nie mogli zobaczyć nowego odcinka serii w TVP2. Sytuację pogorszył fakt, że tego samego wieczoru w TVP1 wyemitowany został 5 odcinek "Polowania na ćmy". Widzowie ostro zareagowali na taką "niesprawiedliwość'. Jak będzie, kiedy dowiedzą się, że w maju nie zobaczą nowych odcinków aż przez tydzień, a sezon zakończy się wyjątkowo wcześnie?

W sondzie, którą opublikowaliśmy pod tekstem o wielkim niezadowoleniu fanów z przerwy w emisji "M jak miłość" wyniki były jednoznaczne. Zapytaliśmy, czy serial powinien być emitowany bez żadnych przerw, niezależnie od świąt? Aż 80 procent wiernych widzów sagi Mostowiaków odpowiedziało, że tak, nowy odcinek powinien być w telewizji każdego dnia! 15 proc. fanów uważało, że święta to jednak czas dla rodziny, a nie seriali, a 5 proc. nie miało zdania. Niestety, widzów sagi rodu Mostowiaków czeka kolejna, bardzo długa przerwa w emisji!

W poniedziałek 1 maja zamiast "M jak miłość" zostanie pokazany film komediowy "Wszystkie drogi prowadzą do Rzymu", a następnie kolejny odcinek meksykańskiego serialu "La Bandida". We wtorek, 2 maja również nie zobaczymy kolejnego, 1729 odcinka serii. Zamiast niego TVP2 wyemituje dramat biograficzny "Bohemian Rhapsody" oraz kolejny odcinek "La Bandida". Fani "Barw szczęścia" również nie zobaczą nowych odcinków w te wieczory.

Jakby tego było mało finał sezonu "M jak miłość" zobaczymy już 30 maja! Wtedy pokazany zostanie 1736 odcinek serii. To oznacza, że za dosłownie za kilka tygodni nastąpi koniec "M jak miłość" przed wakacyjną przerwą!

Tak zwana "majówka" to święta państwowe, dlatego zapewne TVP zadecydowała o przerwie w emisji ulubionego serialu Polaków.  

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1726: Brawurowa akcja schwytania gwałciciela Filipa. Paweł zaskoczy nawet Marcina - ZDJĘCIA

M jak miłość. Szczęście Magdy i Andrzeja nie potrwa długo! Chora z nienawiści Julia zaplanuje zemstę na Budzyńskim
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze