M jak miłość

Wojtuś z M jak miłość padł ofiarą obrzydliwego ataku! Feliks Matecki ujawnił wszystko publicznie – ZDJĘCIE

Wojtuś z "M jak miłość" wyrósł i już nie jest tym słodkich, lekko pulchnym chłopcem z serialu. 14-nastoletni Feliks Matecki zaczyna być traktowany jak dorosły, co oznacza także kłopoty. Pomimo straty roli w "M jak miłość" gwiazda młodego aktora nie gaśnie co przyciąga fanów i przeciwników. Wojtuś z "M jak miłość" ostatnio stał się ofiarą obrzydliwego ataku. Feliks Matecki wszystko upublicznił na swoim profilu na Instagramie - zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

M jak miłość. Obrzydliwy atak na Wojtusia! Feliks Matecki wszystko pokazał - zobacz w GALERII ZDJĘĆ

Wojtuś zniknął z "M jak miłość" przez swoją przybraną mamę, a dokładnie grającą ją Barbarę Kurdej-Szatan. Aktorka z dnia na dzień straciła pracę w serialu TVP z powodu swoich wystąpień politycznych i w ten sposób zamknęła cały wątek. Matecki na chwilę zniknął z ekranów, ale szybko zrobiło się o nim znów głośno za sprawą dwóch filmów fabularnych, w których zagrał: "8 rzeczy, których nie wiecie o facetach" i "Orlęta, Grodno'39". Czy to kariera 14-letniego aktora sprowokowała nienawistników do ataku? 

Kochany za rolę Wojtusia w "M jak miłość" opublikował na swoim profilu na Instagramie znamienny wpis. Okazuje się, że 14-latek musiał zmierzyć się z atakiem hakerów! Jak do tego doszło? 

Wojtuś z "M jak miłość" zaatakowany!

- Zapraszam Was do polubienia mojej nowej strony na FB. Poprzednia została zhakowana.... Niestety - napisał 14-latek. 

Nie wiadomo dlaczego ktoś zhakował stronę 14-letniego aktora dziecięcego. Czy "ciągnie się" za nim afera z Kurdej-Szatan, czy raczej Matecki przyciąga zbyt wielu fanów. mamy nadzieję, że kochanego za rolę Wojtusia Feliksa już nic złego nie spotka.  

Zobacz też: M jak miłość. Andrzej odkryje spisek Julii?! Fani są pewni, że powtórzy testy na ojcostwo i udowodni, że dziecko nie jest jego!

M jak miłość. Afera w Grabinie! Sołtys Kisielową spotka przykra niespodzianka
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze