M jak miłość

Werner wyleci z M jak miłość? Stał się żałosny i fani wstydzą się za niego - ZDJĘCIA

Werner w "M jak miłość" to dorosły facet, dobrze po czterdziestce, prawnik i do tego wspólnik kancelarii Andrzeja Budzyńskiego (Krystian Wieczorek). Jednak jest obszar, w którym Adam (Jacek Kopczyński) nie zachowuje się tak jak przystało na jego pozycję społeczną i zawodową. Chodzi oczywiście o liczne romanse, miłostki i "płodzenie" dzieci przy każdej nadarzającej się okazji. Widzieliśmy już szacownego mecenasa przywiązanego do łóżka przez seksowną złodziejkę, a teraz zobaczymy, jak oświadcza się Weronice (Ewelina Kudeń-Nowosielska), choć najpewniej nie jest ojcem jej dziecka. Fani "M jak miłość" wyrazili się jasno: to jak zachowuje się Werner to wstyd i powinien odejść z serialu!

Werner odejdzie z M jak miłość? Fani wyrazili się jasno

Adam Werner w "M jak miłość" zawsze był postacią zabawną. Prawnik nie przepracowuje się w kancelarii, której jest wspólnikiem i ma mnóstwo casu na swoje pomysły. Wszystkie one kręcą się wokół seksu i porywów serc, którym Adaś bez przerwy ulega. W końcu "trafił swój na swego" i Werner stanie się obiektem wielkiego oszustwa Weroniki, która "złapie go na dziecko" i tak dobierze się do jego pieniędzy i zaszczytów. Tylko dlaczego nikomu nie jest żal kochliwego Adasia? 

Pierwsza wyraziła prosto, co myśli o Wernerze Kinga (Katarzyna Cichopek). W mocnych słowach "przejechała się" po jego braku odpowiedzialności, która już nie przystoi w tym wieku, o pozycji zawodowej nie mówiąc. A fani poszli za głosem Zduńskiej, a nawet o krok dalej... 

Kiedy na oficjalnym profilu "M jak miłość" na Instagramie pojawiło się ZDJĘCIE Wernera, który czyta test ciążowy Weroniki, wierni widzowie serialu ustosunkowali się do jego postawy. I poleciały mocne słowa!

- Postać Adasia jest coraz bardziej żałosna, niby prawnik, a głupi jak.... szkoda słów?

- Niech zmądrzeje albo go wywalcie z serialu, bo ta postać jest żałosna. Stary chłop prawnik, a głupi jak nastolatek.

- Najlepszy moment był jak Adas zemdlał i zniknął z huśtawki ????

- Wystarczyło by policzyć wiek ciąży z tym kiedy ze sobą spali... Ona napewno dowiedziała się o ciąży w drugim miesiącu.

Na szczęście dla Wernera z "M jak miłość" pojawiły się także nieśmiałe głosy jego obrońców. - A ja bardzo lubię postać Adasia. Jedni grają ustatkowanych drudzy grają dla rozbawienia widza. Co z tego , że prawnik ? W każdym zawodzie znajdzie się każdy typ człowieka o różnym charakterze.

Jakie będą dalsze losy wspólnika Andrzeja w "M jak miłość"? 

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1712: Nieznane fakty z dochodzenia Marcina w sprawie oprawcy Basi krok po kroku! Bogaty Sowiński wykpi się ze wszystkiego – ZDJĘCIA, WIDEO

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze