M jak miłość

Ulubiona rodzina M jak miłość pokazała wyjątkowe ZDJĘCIA! Bartłomiej Nowosielski i Ewelina Kudeń-Nowosielska dzielą się swoją radością

Ale radość z "M jak miłość"! Ulubiona rodzina, która gra w serialu aż trzy postacie: Polę (Hania Nowosielska), jej podła matkę Weronikę (Ewelina Kudeń-Nowosielska) i niezwiązanego z nimi Tadeusza (Batłomiej Nowosielski), ma powody do świętowania! Ekipa Nowosielskich, w której jest także starsza siostra Hani, Zosia, otrzymała tak wiele gratulacji od fanów, że ledwo powstrzymali łzy wzruszenia. Ewelina i Bartłomiej podzielili się swoim wielkim szczęściem na swoich profilach na Instagramie. Co świętują gwiazdy nie tylko "M jak miłość"? Sprawdź, co już wiemy i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

M jak miłość. Ulubiona rodzina serialu pokazała unikalne ZDJĘCIA! Zobacz, co świętują w GALERII ZDJĘĆ! 

Troje z Nowielskich są już gwiazdami "M jak miłość". Największą sympatię fanów zdobyła serialowa córka Kamila, Pola, grana przez Hanię, córkę Eweliny i Bartłomieja. Starsza Zosia też udziela się w filmie, ale na razie jako aktorka w dubbingu. Kudeń-Nowosielska wciela się w "M jak miłość" w Weronikę, wyjątkowo podła matkę Poli. Tadeusz, grany przez głowę rodziny Nowosielskich nie jest związany z tamtymi postaciami i prowadzi w miarę spokojne życie sadownika w Grabinie. 

Dzięki "M jak miłość" rodzina Nowosielskich stała się z dnia na dzień uwielbiana przez fanów. Gwiazdy podsycają sympatię widzów i chętnie pokazują na swoich profilach Instagramie i Tik-Toku wspólne tańce i inne rodzinne atrakcje. Komentarze fanów zawsze utrzymane są w niezwykle radosnym tonie.

- Tak trzymać! Jesteście moją ulubioną rodzinką ❤️❤️❤️

- Najbardziej pozytywna rodzina ever❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

- Mogę was oglądać na okrągło!🍀

- Jak was widzę, wszystkie smutki znikają. Brawo panie Bartku❤️❤️

Nic dziwnego, że kiedy ta najsympatyczniejsza rodzina "M jak miłość" pokazała niespodziankę, jaka do nich dotarła, wzruszyli się wszyscy, z aktorami włacznie!  

 - Słuchajcie, dostaliśmy taki piękny prezent, że ja się wzruszyłam - wyznała Kudeń-Nowosielska na swoim profilu na Instagramie. - No, bardzo się wzruszyłam i zaraz wam go pokażemy. Chcecie zobaczyć? Na pewno chcecie.... - zapowiedziała niespodziankę gwiazda "M jak miłość". 

W tym momencie na filmie, zamieszczonym na Instastory "podłej matki Poli z M jak miłość" widzimy pięknie oprawiony album. Napis na nim głosi: "Rodzinne wspomnienia, 31.03.203", a kiedy gwiazdy pokazują, co jest w środku, wszyscy zamierają z wrażenia. Tak wyjątkowymi ZDJĘCIAMI może pochwalić się wyjątkowa rodzina.

Nic dziwnego, że w kolejnej odsłonie filmiku na Instastory Kudeń-Nowosielskiej małżonkowie dziękują za tak liczne gratulacje i wyrazy wsparcia od fanów.  

A jak Wam się podobają Nowosielscy poza planem "M jak miłość"? Dajcie znać, co myślicie o tej rodzince w SONDZIE na końcu tekstu pod WIDEO!

Nie przegap: QUIZ. Cała prawda o Mostowiakach w M jak miłość. Jak dobrze ich znasz? Nie przyznawaj się do wyniku poniżej 10 punktów!

M jak miłość. Kinga i Piotrek po tragedii, która na nich spadnie, wyjadą do Grabiny! Będzie wielka impreza u Mostowiaków
Sonda
Co myślicie o rodzinie Nowosielskich, którzy grają w "M jak miłość"?
Najnowsze

Materiał sponsorowany