M jak miłość

Ula w M jak miłość nigdzie nie będzie szczęśliwa. Bartek zabierze jej Kalinkę i wróci do Grabiny? - ZDJĘCIA

Ula (Iga Krefft) w "M jak miłość" porzuci męża i odleci na zawsze do Australii. Wszystko dlatego, że przybrana córka Mostowiaków stwierdziła, że znalazła sens w życiu i jest nim nauka jogi. Żona Bartka (Arkadiusz Smoleński) za nic na świecie nie chce wrócić z rodziną do Grabiny, czym krzywdzi bliskich. Wśród fanów "M jak miłość" powstała teoria, że Ula nigdzie na świecie nie będzie szczęśliwa, bo nie potrafi. Czy Bartek zabierze jej Kalinkę (Oliwia Kępka) i wrócą sami do Grabiny? Jakie jest Wasze zdanie w tej sprawie? Dajcie znać w sondzie na końcu tekstu i zobaczcie ostatnie ZDJĘCIA Uli w serialu w GALERII!

Ula w M jak miłość nigdy nie zazna szczęścia. Bartek zabierze jej Kalinkę? 

W 1719 odcinku "M jak miłość" Ula zostawi Bartkowi list i bez pożegnania ucieknie. Jedyną osobą, która zdaniem Uli zasłuży sobie na pożegnanie będzie Barbara (Teresa Lipowska). Lisiecka zniknie z domu Mostowiaków, pozostawiając po sobie pustkę i żal. Barbara i tak znajdzie w sobie siłę, aby pocieszać Bartka, że może jego żona potrzebuje czasu, aby sobie sprawy poukładać, ale skończy się dobrze. Lisiecki jednak będzie wiedział, że to już koniec. Czy zabierze Kalinkę i wróci z nią do Grabiny?

Fani "M jak miłość" są źli na Ulę. Wytykają się niewdzięczność, brak zdecydowania i wieczny brak zadowolenia. Zdaniem wiernych widzów serialu jedyną szansą dla Bartka jest powrót do domu z bratanicą. Bo Ula nigdy szczęśliwa nie będzie i będzie krzywdzić bliskich do końca życia.   

- Ona nigdzie nie umie być szczęśliwa.

- Mogła nie adoptować dziecka, nie brać szybkiego ślubu wiecznie zmienia zdanie wiecznie niezadowolona niestała. Bartkowi będzie lepiej bez niej, bo z nią do niczego nie dojdzie.

- Dziwne podejście do życia brak wdzięczności za wychowanie przez Mostowiaków, dorosłość to nie tylko czubek własnego nosa, na miejscu Bartka zabrała bym Kalinkę i wróciła bym do Grabiny❤️❤️

- Wiadomo, że trzeba coś wymyślać, żeby się serial kręcił, ale coraz więcej wątków drażni zamiast ciekawić. Numerem jeden na liście jest wiecznie cierpiąca Iza i jej kosmiczne rozterki, a Ulka wbija ewidentnie na drugie miejsce. Za dużo tej zagranicy, łajdactwa i science-fiction jak na polski serial, który słynął z tego, że wszystko było prawdziwe, wyjęte ze scenariusza, który często pisze życie.

- Nie podoba mi się decyzja Uli. Powinna zostać w Grabinie i wszyscy byliby szczęśliwi... 🥺

- Ula tylko JA JA JA I JA ma gdzieś rodzinę i przyjaciół jak jej tak źle to niech sama wyjedzie do tej Australii a Bartek zostanie w Grabinie może po jakimś czasie dotrze do Uli że jak się ma rodzinę to trzeba za nią być odpowiedzialnym ...A nie myśleć tylko o sobie ...

- Już głupot i długów narobiła będąc w UK ,zapomniała jak Bartek pomógł, wspierał a jej się w głowie poprzewracało egoistka ,denerwująca osoba

To powinna być ich wspólna decyzja... może faktycznie ona widzi większe możliwości rozwoju dla nich i dla dziecka. W końcu w Australii jest też jej Tato więc nie będzie tam całkiem sama. Skoro tam widzi swój potencjał? To czemu nie🙌 ja osobiście bym nie wyjechała, ale znam dużo osób które doskonale się odnaleźli w nowej rzeczywistości 🙌🔥❤️

- Cokolwiek zdecyduje ktoś będzie nieszczęśliwy. Albo ona albo Bartek. Przy takich decyzjach oboje muszą chcieć tego samego.

- Obraża się jak dziecko, nic do niej nie dociera, wypiera prawdę 🙄. Szkoda mi Bartka i babci Basi 💔🥺

A jakie jest Wasze zdanie w sprawie Uli w "M jak miłość"? Nigdy nie zazna szczęścia i Bartek powinien ją zostawić? A może na obczyźnie znajdzie spokój i tam wychowają z mężem Kalinkę? Dajcie znać w sondzie na końcu tekstu pod WIDEO! 

M jak miłość odcinek 1717 ZWIASTUN. Barbara nie zniesie dłużej kłamstw Uli. Zażąda od Bartka wolności!
Sonda
Bartek w "M jak miłość" powinien Ulę zostawić samą i wrócić z Kalinką do domu? Ona i w Australii nie znajdzie szczęścia?
Najnowsze