M jak miłość

Tak zmieni się Aneta w M jak miłość. Uwagę przykuwa jeden szczegół – ZDJĘCIA

Aneta w "M jak miłość" zmieni się po wakacjach prawie nie do poznania! Wszystko niby tak samo, ale na zdjęciach ze ślubu Kasi (Paulina Lasota) i Jakuba (Krzysztof Kwiatkowski) doktor Chodakowska (Ilona Janyst) promienieje szczególnym szczęściem i młodością! Gwiazda "M jak miłość" zdecydowała się na zmianę tylko jednego szczegółu w swoim wyglądzie, ale efekt robi furorę! Zobacz, jak teraz wygląda żona Olka (Maurycy Popiel) i co zmieni w nowym sezonie sagi rodu Mostowiaków w GALERII ZDJĘĆ!

M jak miłość. Aneta oszołomi wszystkich w nowym sezonie! A zmieniła tylko jeden szczegół - zobacz w GALERII ZDJĘĆ

Aneta w "M jak miłość" jest jedną z najbardziej lubianych bohaterek. Żona Olka niełatwe miała początki, ale wyszła nie tylko na prostą, ale wręcz porwała wszystkich widzów swoją odwagą i temperamentem. Aneta dawno temu zakochana była w Olku, ale on nie był wówczas gotów na poważny związek. Aneta próbowała manipulować i rozgrywać zazdrość ukochanego o Marcina (Mikołaj Roznerski), aż wreszcie zniknęła na jakiś czas z serialu. Za to powrót Anety był "z przytupem"! Kiedy Olek trafił do więzienia za zabójstwo psychola Artura (Tomasz Ciachorowski) ukochana uratowała mu dosłownie życie, a ich ślub za kratkami przeszedł do historii sagi rodu Mostowiaków. Jak zmieni się Aneta w nowym sezonie "M jak miłość"?

Wiadomo już, że Aneta w "M jak miłość" zostawi Olka na jakiś czas z synem Boryskiem (Tymon Szkopek) i wyjedzie za granicę na szkolenia. Doktor Chodakowska mocno postawi na karierę, ale w sumie zawsze była dla niej ważna, więc zaskoczenia nie będzie. Za to wygląd Anety powali wszystkich na kolana!

Jak widać na ZDJĘCIACH z planu "M jak miłość" ze ślubu Kasi i Jakuba, Aneta będzie świadkową panny młodej. Obie przyjaciółki wyglądają na bardzo szczęśliwe, a nadmorskie słońce podkreśliło jeden szczegół w wyglądzie Chodakowskiej!

Aneta w nowym sezonie "M jak miłość" pojawi się z bardzo lekko zmienionym kolorem włosów. Chodakowska nadal będzie brunetką, ale już nie w kruczoczarnym odcieniu. Teraz w jej włosach pojawiły się "promienie słońca" w lekko kasztanowej barwie - zobacz prywatne ZDJĘCIA w GALERII. Czy to będzie zmiana na stałe? Przekonamy się zaraz po wakacjach 2023!

Nie przegap: M jak miłość. Fatalna niespodzianka dla fanów. Zamiast ostatniego odcinka szybki finał sezonu i koniec pięknej miłości. Nic tego nie zapowiadało!

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu po wakacjach. Aresztowanie Andrzeja. Marcin i Kama będą razem!
M jak miłość. Operacja Anety zaważy na jej przyszłości. Zostawi Olka i wyjedzie do Niemiec!
Najnowsze

Materiał sponsorowany