M jak miłość

Tak wyrośli synowie Piotrka z M jak miłość. Marcin Mroczek ujawnił ZDJĘCIA

Piotrek z "M jak miłość" nie tylko w serialu jest bardzo rodzinnym mężczyzną. Również prywatnie Marcin Mroczek chętnie chwali się dokonaniami swoich synów, Ignasia i Kacpra i pięknym życiem z żoną, Marleną Muranowicz. Dzięki ZDJĘCIOM gwiazdora "M jak miłość" na jego oficjalnym profilu na Instagramie, możemy śledzić, jak wyrośli najmłodsi panowie Mroczek. Zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ! Piotrek Zduński pewnie byłby byłby dumny z aktora, który go gra...

Tak wyrośli synowie Piotrka z M jak miłość! Zobacz unikalne ZDJĘCIA Marcina Mroczka z synami!

Piotrek w "M jak miłość" to przykład wspaniałego męża i ojca. W serialu mecenas Zduński pośllubił Kingę i razem wychowują czwórkę dzieci: Lenkę (Olga Cybińska), Miśka (Olek Bożyk), Emilkę (Julia Kempka) i Zuzię (Marcelina Kempka). Marcin Mroczek to dumny tata nie tylko w sadze rodu Mostowiaków.  Prywatnie aktor również założył trwałą rodzinę z piękną modelką Marleną Muranowicz i na świat przyszli ich dwa synowie: Ignacy i Kacper. Chłopcy dziś mają już 7 i 6 lat i dumny tata pokazuje, jak wyrośli!

Gwiazdor "M jak miłość" tym razem wybrał się z rodziną na wakacyjny wypad do "polskiej Chorwacji". Piękny park krajobrazowy z basenami mieści się w Małopolsce i dwa pokolenia Mroczków szaleją od rana do nocy w wodzie. 

- Chorwacja w Polsce, czy to możliwe? TAK i to w centrum Krakow😲 - podpisał Marcin Mroczek film z rodzinnego wypadu. 

- 😍😍😍 - zareagowali fani. 

- Piękny filmik 🔥🔥😍 

W innym poście na Instagramie Marcin Mroczek wyznał, jaka rola jest dla niego najważniejsza w życiu: - #dzientaty Kocham tę rolę, najbardziej ze wszystkich❤️ Wydaje nam się, że Piotrek z "M jak miłość" podpisałby się pod tym obiema rękami!

M jak miłość po wakacjach. Szokujące zamiany na Deszczowej! Po zawale Piotrka jego związek z Kingą nie będzie już taki sam!
Najnowsze