M jak miłość

Tak się zmieni Basia Rogowska w M jak miłość po wakacjach! Dawid do niej wróci? - ZDJĘCIA

W "M jak miłość" po wakacjach Basia Rogowska (Karina Woźniak) przejdzie wielką przemianę! 14-letnia córka Marysi (Małgorzata Pieńkowska) i Artura (Robert Moskwa) może zaszokować rodzinę "radosną nowiną", a to nie koniec zmian w jej życiu i wyglądzie. Fani "M jak miłość" dali wyraz oburzeniu informacjom o ciąży dziewczynki i mają też pomysł na uratowanie Basi. Czy Dawid (Iwo Wiciński) jednak wróci do swojej ukochanej dziewczyny w powakacyjnych odcinkach? Czy uratuje ją z rąk syna podstępnej Ewy Kalinowskiej (Anna Kerth)? Zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

M jak miłość. Totalna zmiana Basi Rogowskiej. Wróci do niej Dawid?

Basia w "M jak miłość" ma 14 lat i zdążyła już przeżyć wielką miłość. Wybrankiem córki Rogowskich był Dawid, syn Jaszewskich, który wprowadzili straszny zamęt do serialu, a wszystko skończyło się wielką tragedią. Pijak Jaszewski (Tomasz Lulek) zabił Marzenkę (Olga Sz0mańska) i Andrzejka ((Tomasz Oświeciński), ale jego syn pomimo początkowych problemów, ostatecznie okazał się dobrym chłopakiem. Wszyscy płakali, kiedy matka Olga (Małgorzata Lewińska) wywiozła Dawida do USA. Czy dawny chłopak Basi wróci w nowym sezonie?

Ostatnio pojawiła się informacja, że Basia w "M jak miłość", która sama jest jeszcze dzieckiem  zaskoczy rodziców w powakacyjnych odcinkach wiadomością o ciąży! Ojcem dziecka musiałby być Wojtek (Aleksander Szeląg), syn Ewy Kalinowskiej. Trudno sobie wyobrazić dramat u Rogowskich, gdyby ta informacja okazała się prawdą. 

Na najnowszych ZDJĘCIACH z planu "M jak miłość" u Kariny Woźniak nie widać brzuszka, ale dziewczynka poważnie wydoroślała. U boku serialowej mamy Marysi wygląda wręcz jak jej młodsza siostra!

Fani nie czekali z reakcją na nowe ZDJĘCIA Basi z Marysią z planu "M jak miłość". W komentarzach przeważa zachwyt nad urodą i talentem młodziutkiej aktorki. Ale pojawiło się coś jeszcze.   

- Dwa Anioły w niebieskim ubranku

- Bardzo bardzo super fajnie i ślicznie i pięknie super razem wyglądacie na tym zdjęciu nic dodać nic ująć poprostu super fajnie ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🙌🙌🙌🙌🙌🙌🙌❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️👏👏👏👏👏😂😂😂😂😂❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

- 😍😍

- Ślicznie wyglądacie

- Super zdjęcie ❤️❤️❤️❤️

- Basia ~ Karina ~ to cudowna aktorka, tak cudnie gra: realistycznie, naturalnie🤗. Chciałabym by wróciła do Dawida, to taka wspaniała para była 🥺, tyle ładnych filmików jest na YT z ich miłości 💕

To nie pierwszy raz, kiedy widzowie "M jak miłość" upominają się o wielką miłość Basi i Dawida. Faktycznie, dzieciaki przeżyły tyle uniesień i dramatów, że jest za czym tęsknić. Niestety, nic nie zapowiada, aby ta historia miała powrócić na ekran - Iwo Wiciński pożegnał się z serialem.

Nie przegap: M jak miłość. Tak dziś wygląda syn Andrzeja Budzyńskiego! Wiele łączy go z Martą, ale scenarzyści o nim zapomnieli - ZDJĘCIA 

M jak miłość po wakacjach. Szokujące zamiany na Deszczowej! Po zawale Piotrka jego związek z Kingą nie będzie już taki sam!
Najnowsze