M jak miłość

Tak naprawdę wygląda Adriana Kalska. Przypomina Izę sprzed lat! Uwagę przykuwa jeden szczegół - ZDJĘCIA

Adriana Kalska, Iza z "M jak miłość" pochwaliła się na swoim profilu na Instagramie wycieczką. W wysokich górach spaceruje urocza "dziewczynka" z przyjaciółką. To właśnie serialowa Iza, która do złudzenia przypomina siebie sprzed lat, kiedy to Marcin (Mikołaj Roznerski) się w niej zakochał! Kalska dołączyła do swojego wyglądu jeden szczegół, który niezwykle rzadko u niej widzimy na ekranie. Jak Wam się podoba Iza z "M jak miłość" w nowym wydaniu? Zobaczcie TO w GALERII ZDJĘĆ!

M jak miłość. Adriana Kalska przypomina dziewczynę, którą pokochał Marcin! Zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

Iza w "M jak miłość" w ostatnim sezonie bardzo się zmieniła. Niestety na gorsze, bo choć stała się jeszcze piękniejsza, zdradziła Marcina z Radkiem i bardzo zaniedbała dzieci. Na nowych ZDJĘCIACH z planu wygląda na bardzo szczęśliwą. Tymczasem prywatnie Kalska udała się na wyprawę w góry, gdzie w niczym nie przypomina kochanki Radka. To znów ta urocza dziewczyna, którą tak bardzo pokochał Marcin!

W 1738 odcinku "M jak miłość" zobaczymy pierwsze spotkanie rozwodowe Izy i Marcina. To smutne wydarzenie dodatkowo zniszczy Radek, który oszuka Izę, aby przejąć opiekę nad dziećmi. Ostatecznie Maja poważnie zachoruje, po tym jak zobaczy umizgi mamy z kochankiem. Aż trudno będzie patrzeć, jak bardzo stacza się Chodakowska...

Tymczasem prywatnie gwiazda "M jak miłość" zdaje się rozkwitać. Wyprawa w wysokie góry z przyjaciółką znów przywołała na twarz Kalskiej uśmiech. Urok dziewczynki podkreśliły jeszcze ogromne okulary, które rzadko widujemy u Izy z "M jak miłość". Jak Wam się podoba taka żona Marcina?

Nie przegap: Marcin z M jak miłość wspomina miłość swojego życia. Z Kasią nie wyszłoby tak jak z Izą - ZDJĘCIA

M jak miłość. Nietypowy ślub Kasi i Jakuba. Szokujący powrót Mateusza. ZWIASTUN nowego sezonu
Najnowsze