M jak miłość

Tak fani M jak miłość żegnają Wojtka Marszałka. Wzruszenie aż zapiera dech - ZDJĘCIA

Fani "M jak miłość" wzruszająco pożegnali wielkiego aktora. Śmierć Emiliana Kamińskiego, który od zawsze wcielał się w Wojtka Marszałka, drugiego męża Krysi Filarskiej (Hanna Mikuć), kochającego ojca Magdy (Anna Mucha) i cudownego dziadka dzieci Zduńskich, wstrząsnęła widzami serialu. Tłumy fanów "M jak miłość" pożegnały Wojtka Marszałka we wzruszający sposób! Zobacz jak zmieniał się ojciec Magdy w GALERII ZDJĘĆ.

Fani "M jak miłość" żegnają Wojtka Marszałka. Wzruszenie odbiera mowę - zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

Wojtek Marszałek nie był ideałem w "M jak miłość", a jednak okazuje się, że wszyscy go kochaliśmy. Kiedy pod długiej i ciężkiej chorobie odszedł grający go Emilian Kamiński, fani wyrazili swój ogromny żal w mediach społecznościowych. Kiedy opublikowaliśmy na portalu Facebook pożegnalny post, wierni widzowie sagi rodu Mostowiaków podpisali się pod nim we wzruszający sposób. 

Pod postem z pożegnaniem Marszałka z "M jak miłość" pojawiło się prawie 200 komentarzy, w których piękne grafiki i poruszające słowa  cały czas dopisywane są kolejne. Jak fani żegnają lekko szalonego, ale bardzo kochanego Wojtka?

- Wszystkim których dotknęła śmierć Pana Emiliana wyrazy głębokiego współczucia Rodzine i najbliższych Mu osób tulimy w żalu i żałobie. Jesteśmy z Wami. Odszedł ciepły sympatyczny radosny cudowny Człowiek "dziadek Miska z serialu. Pozostanie w naszej pamięci!   

- Wyrazy głębokiego współczucia dla całej rodziny Pana Emiliana i dla całej produkcji M jak Miłość.???????????

- Wielka Szkoda i Strata i Zal. Niech Odpoczywa w Pokoju

- Wspaniały aktor jedna z tych postaci która dawała sens temu serialowi niemal Od początku powinien być pożegnalny odcinek z panem Emillanem w jego stylu ????

- Będzie bardzo brakowało Wojtka w "M jak miłość", wnosił zawsze coś ciekawego i wesołego. Bardzo smutne że tak wspanialy aktor odszedł ?Za wcześnie, dużo za wcześnie ?Niech odpoczywa w pokoju wiecznym Amen ?

- Wyrazy współczucia dla rodziny ? Pan Emilian na zawsze pozostanie w mojej pamięci, jego kreacje aktorskie i pogoda ducha zawsze budziły moją sympatię i podziw???

- Wyrazy współczucia dla całej Rodzinyi Przyjaciół z M jak Miłość. R.I.P. ??

- Ból żal smutek łzy same cisną się do oczu ???

- Serdeczny, szlachetny i wspaniały człowiek i aktor?

- Spoczywaj w pokoju, będzie nam Ciebie brak, wyrazy współczucia dla rodziny?

- Sami znani aktorzy ostatnio odchodzą jak się ogląda z jakimś aktorem film regularnie. To tak jakby się go znało osobiście wyrazy współczucia ?? dla rodziny i przyjaciół

- Szczere kondolencje rodzinie będzie nam brakowało tak wspaniałego aktora...

- Wyrazy współczucia ? wieczny odpoczynek racz mu dać Panie a światłość wiekuista niech mu świeci niech odpoczywa w Spokoju ?

Wojtek Marszałek w "M jak miłość" do samego końca trwał przy zdradzonej przez Andrzeja Magdzie i opiekował się wnukami. Jego małżeństwo z Krysią przetrwało wszystko, także guza mózgu, który źle wpłynął na charakter bohatera. Teraz czekają nas nieliczne odcinki z Emilianem Kamińskim, który - jak ujawniła Katarztna Cichopek - ostatni raz pojawił się na planie serialu w październiku 2022. W pożegnaniach fanów pojawiła się propozycja, aby powstał odcinek specjalny serialu, upamiętniający wielką rolę zmarłego Emiliana Kamińskiego. 

M jak miłość. Marszałek wystąpi w nowych odcinkach! Wzruszające wspomnienie Kingi Zduńskiej
Sonda
Czy powinien powstać odcinek specjalny "M jak miłość", poświęcony Wojtkowi Marszałkowi?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze