Tak baluje 20-letnia gwiazda M jak miłość! Alicja Ostolska niczego sobie nie żałuje – ZDJĘCIA

i

Autor: Instagram Tak baluje 20-letnia gwiazda M jak miłość! Alicja Ostolska niczego sobie nie żałuje – ZDJĘCIA

Tak baluje 20-letnia gwiazda M jak miłość! Alicja Ostolska niczego sobie nie żałuje – ZDJĘCIA

Ala z "M jak miłość" nie ukrywa się z luksusowym życiem, które wiedzie. Piękna 20-latka króluje na Instagramie dzięki zdjęciom i filmom z mniej i bardziej oficjalnych imprez, na których często bywa. Tym razem Ala z "M jak miłość' pokazała nocną balangę, na której bawiła się z przyjaciółmi do późnych godzin nocnych, również przy ognisku. Widać, że młodziutka gwiazda najpopularniejszego serialu w Polsce niczego sobie nie żałuje - zobacz unikalne ZDJĘCIA Ostolskiej w GALERII ZDJĘĆ!

Ale z "M jak miłość" prywatnie też nie jest "grzeczna". Zobacz jak baluje Alicja Ostolska w GALERII ZDJĘĆ!

Ala w "M jak miłość" dała się szybko poznać jako bardzo niegrzeczna siostrzenica księdza (Maciej Damięcki). to ona wyciągała na szalone imprezy Mateusza, Lilkę i Ewkę (Jowita Chwałek), a na ślubie Mostowiaków urządziła niezły skandal. Prywatnie Ostolska wiedzie luksusowe życie, którego nieodłączną częścią są imprezy, często sponsorowane. Tym razem jednak Alicja zabalowała z przyjaciółmi - zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

Gwiazda "M jak miłość" uwielbia bawić się luksusowo

20-letnia gwiazda "M jak miłość" opływa w dostatki i niczego sobie nie żałuje. Ostolska pokazuje się w bajecznie drogich sukniach, a na oficjalnych imprezach popija szampana. Tym razem jednak aktorka bawiła się w gronie przyjaciół przy ognisku i wygląda na to, że świetnie - zobacz To w GALERII ZDJĘĆ!

M jak miłość. Ala weźmie się za Mateusza Mostowiaka. Wszystko rozegra się na plebanii u księdza z Grabiny

Niedawno jedna z kampanii reklamowych, w której wzięła udział Ostolska była tak udana, że wszyscy myśleli, że 20-letnia gwiazda "M jak miłość" bierze ślub! Piękna Ala jest w związku z piłkarzem, 19-letnim Jakubem Kwiatkowskim i czasem pokazuje ZDJĘCIA z ich wspólnych przygód. Trzeba przyznać, że para gwiazd serialu i piłki nożnej żyje w królewskim luksusie - zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ

Ostolska ma więcej szczęścia, niż Ala w "M jak miłość"

Ala w "M jak miłość" była nieszczęśliwie zakochana na zabój w przystojnym policjancie Rafale (Jakub Kucner), ale w nowym sezonie ich ewentualny związek jest wielką niewiadomą. Za to niewykluczone, że to właśnie Ala pocieszy Mateusza (Krystian Domagała) po jego powrocie do Grabiny - zobacz na WIDEO. 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze