Tajny ślub Lilki z M jak miłość? Monika Mielnicka odebrała kosmicznie drogą suknię! To on będzie jej mężem? – ZDJĘCIA

i

Autor: Instagram Tajny ślub Lilki z M jak miłość? Monika Mielnicka odebrała kosmicznie drogą suknię! To on będzie jej mężem? – ZDJĘCIA

M jak miłość

Tajny ślub Lilki z M jak miłość? Monika Mielnicka odebrała kosmicznie drogą suknię! To on będzie jej mężem? – ZDJĘCIA

Lilka w "M jak miłość" miała niebywałe szczęście, bo pokochał ją nie kto inny, jak Mateusz Mostowiak (Krystian Domagała). Wielka miłość młodych zakończyła się tajnym ślubem i wielkim skandalem. Lilka szybko zdradziła Mateusza z milionerem Ethanem i uciekła z nim w świat. Załamany Mostowiak miał samobójcze zamiary, ale na szczęście w ostatniej chwili zmienił plan i zaciągnął się na statek. W nowym sezonie "M jak miłość" Mateusz i Lilka znów się spotkają, a tymczasem grająca Banachównę Monika Mielnicka ma własne zamiary matrymonialne! Czy 22-letnia gwiazda weźmie tajny ślub, jak w serialu? Kto jest jej wybrankiem? Wiemy ile kosztowała kosmicznie droga suknia - zobacz ZDJĘCIA!

Lilka z "M jak miłość" bierze tajny ślub? Znamy kosmiczną cenę sukni! Te ZDJĘCIA ujawniają wszystko

Lilka z "M jak miłość" była fatalną żoną. Mateusz tyrał na nią dniami i nocami, a ona wylegiwała się na kanapie i pokazywała światu, jak bardzo jest nieszczęśliwa. Istotnie, żona Mostowiaka miała straszny start w życie z powodu agresji ojczyma Banacha, później zaś została brutalnie zgwałcona i sama chciała się zabić. Zakochany po uszy Mateusz trwał przy niej w każdej chwili i otaczał wielką miłością. Niestety, spotkała go za to zdrada i ucieczka żonki z kochankiem. Tymczasem grająca Lilkę Monika Mielnicka naprawdę wychodzi za mąż i prawdopodobnie również zrobi to w tajemnicy przed wszystkimi! Wiemy ile kosztuje wybrana przez serialową Lilkę suknia!  

Buchnęła wieść o ślubie Lilki z "M jak miłość"

22-letnia gwiazda "M jak miłość" od 1,5 roku jest w związku z Oskarem Paradowskim, trenerem personalnym. Para prawdopodobnie niedawno zaręczyła się, co sugerowało zdjęcie Mielnickiej z pięknym pięknym pierścionkiem na palcu i miłosnym opisem, ale nikt nie potwierdził tego wydarzenia. Rocznicę związku świętowała w gorącej Chorwacji. I nagle znienacka buchnęła wieść, że Mielnicka wychodzi za mąż! Wiemy ile wydała na suknię ślubną!

Zobacz też: M jak miłość po wakacjach. Andrzej w szpitalu z Julią, a Magda w siedlisku znajdzie dowód zdrady w 1669 odcinku - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

22-letnia gwiazda M jak miłość bierze ślub?! Monika Mielnicka pokazuje suknię ślubną i już odlicza dni - WIDEO

Na oficjalnym profilu Mielnickiej na Instagramie pojawiły się ZDJĘCIA, na których aktorka "M jak miłość" wychodzi z salonu sukien ślubnych z dużym pakunkiem. Podpis pod ZDJĘCIAMI ujawnia tajemnicę: - Ja już po odbiorze sukni!

Tajny ślub potwierdza także przyjaciółka Lilki z "M jak miłość", która pokazała wideo, na którym mówi o "ważnym dniu Moniki Mielnickiej". Całość dopełniła informacja o cenie sukni, którą udało nam się zdobyć. 

Cena sukni ślubnej przyprawia o zawrót głowy

- Suknie w salonie kosztują od 4 do 12 tysięcy złotych - poinformowano nas w salonie, który zareklamowała Mielnicka. 

Jak dotąd brak oficjalnej informacji o ślubie Mielnickiej z Paradowskim, niewykluczone więc, że aktorka "M jak miłość" będzie np. świadkową na ślubie przyjaciółki i to dla niej odebrała suknię. Będziemy informowali na bieżąco jak sprawa się rozwinie! 

Nie przegap: M jak miłość. Atak zdradzonej Magdy w nowym sezonie! Na oczach Andrzeja padnie z bólu na podłogę - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze