M jak miłość, odc. 1451. Bronisław Jakubczyk (Michał Breitenwald), Sonia (Barbara Wypych), Marzenka (Olga Szomańska)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odc. 1451. Bronisław Jakubczyk (Michał Breitenwald), Sonia (Barbara Wypych), Marzenka (Olga Szomańska)

Skandal na ślubie w M jak miłość. Ojciec Uli ukradnie wódkę młodej parze

2019-05-29 11:14

Jakubczyk (Michał Broitenwald) zrujnuje ślub córki! W 1451 odcinku "M jak miłość" Sonia (Barbara Wypych) przyłapie biologicznego ojca Uli (Iga Krefft) kradnącego weselny alkohol! To dopiero początek problemów. Rozwścieczony senior zemści się na sukni panny młodej. Mostowiakówna tuż przed ślubem będzie musiała znaleźć nową kreację. Poznajcie szczegóły ostatniego odcinka "M jak miłość" przed wakacjami 2019.

"M jak miłość" odcinek 1451 ostatni przed wakacjami 2019 - wtorek, 4.06.2019, w TVP2

W "M jak miłość" Ula od lat nie kontaktowała się z biologicznym ojcem, który ją porzucił. Tak Mostowiakówna trafiła do domu dziecka, z którego wyciągnął ją Marek (Kacper Kuszewski) z Hanką (Małgorzata Kożuchowska). Dziewczyna nie chciała mieć nic wspólnego z Jakubczykiem, ale Bartek uznał, że będzie miło jeśli przed ślubem sprowadzi do Grabiny swojego prawdziwego teścia. Cóż... Niespodzianka niezbyt udana. 

ZOBACZ>>>> Koniec M jak miłość. Straszne odkrycie Natalki przed ślubem Uli i Bartka. To znak, że nigdy nie będą szczęśliwi?

To dzięki Lisieckiemu Bronisław dowiedział się, gdzie teraz mieszka jego córka. Dowiedział się także, ze nieźle jej się powodzi! Nic więc dziwnego, że w 1451 odcinku "M jak miłość" Jakubczyk pojawi się w siedlisku, na przedślubnych przygotowaniach.

Nie będzie miał jednak zamiaru wyciągnięcia ręki na zgodę. Wręcz przeciwnie. Znów podpadnie! Tuż przed ceremonią Sonia przyłapie go na kradzieży alkoholu przygotowanego na wesele. 

Senior, który nie dostanie upragnionej wódki, zemści się na sukni ślubnej Uli. Kompletnie ją zniszczy! W 1451 odcinku "M jak miłość" Ula tuż przed wyjściem do kościoła będzie musiała pędzić na zakupy. Maria (Małgorzata Pieńkowska) pomoże jej wybrać nową, piękną suknię. 

Gdzie leży Grabina? [MAPA]

Gdzie leży Grabina, kultowa miejscowość z "M jak miłość"? [MAPA]

M jak miłość odcinek 1451. Natalka (Marcjanna Lelek)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odcinek 1451. Natalka (Marcjanna Lelek)
M jak miłość odc. 1451. Ula (Iga Krefft) w sukni ślubnej, Natalka (Marcjanna Lelek)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1451. Ula (Iga Krefft) w sukni ślubnej, Natalka (Marcjanna Lelek)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze