M jak miłość

Sandra wróci do M jak miłość, ale bez syna Damiana? Wyciekły intrygujące ZDJĘCIA

Z "M jak miłość" Sandra pożegnała się wiele miesięcy temu. Zabrała wtedy ze sobą serialowego syna Damiana i razem odlecieli do USA. Oliver Proctor pożegnał się na zawsze z "M jak miłość", podobnie jak grająca jego matkę Anna Oberc. Tymczasem do sieci wyciekły zadziwiające ZDJĘCIA aktorki z wielkim gwiazdorem sagi rodu Mostowiaków. Czy to oznacza, że Sandra wróci i do tego zwiąże się z porzuconym mężem jednej z Mostowiaczek? Zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

M jak miłość. Sandra wróci bez syna? Znów będzie seksowna 

Sandra w "M jak miłość" to była prostytutka, która nawróciła się na dobrą drogę i samotnie wychowywała syna Damiana. Miała po drodze poważne romanse, a najbardziej liczyła na związek, a może nawet ślub z Wernerem (Jacek Kopczyński). Jednak Adaś, swoim zwyczajem nie zdecydował się na krok w stronę zalegalizowania związku i  rozczarowana kelnerka postanowiła wylecieć do USA. Zabrała ze sobą syna Damiana, bo jak się okazało tam właśnie żyje i czeka na nich jego biologiczny ojciec. Jednak teraz wyciekły ZDJĘCIA Oberc z serialowym Bartkiem (Arkadiusz Smoleński)! Co to oznacza dla fanów sagi rodu Mostowiaków? 

Na filmiku, które obie gwiazdy "M jak miłość" wrzuciły na swoje profile na Instagramie widać ich w doskonałej komitywie. Serialowa Sandra budzi Bartka i razem biesiadują na porannej kawie. Ale takich seksownych póz Oberc już dawno nie pokazywała!

Czy Sandra wróci do "M jak miłość" i spróbuje zająć się samotnym Lisieckim? Na tego bohatera chrapkę będzie miała też Ola (Justyna Karłowska), była narzeczona Tadeusza (Bartłomiej Nowosielski). Czy była prostytutka namiesza w tym trójkącie po wakacjach?

Niewykluczone, że gwiazdy "M jak miłość" biorą udział w niezależnym od serialu projekcie, a przy okazji świetnie się bawią w swoim towarzystwie.  

Nie przegap: Koniec Adriany Kalskiej w serialu. Wzruszające ostatnie słowa gwiazdy M jak miłość - ZDJĘCIA

M jak miłość. Anna Mucha pożegnała się z widzami! Już nie zagra roli, której tyle zawdzięcza
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze