M jak miłość odc. 1403. Zosia (Julia Wróblewska), Eryk (Rafał Szatan)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1403. Zosia (Julia Wróblewska), Eryk (Rafał Szatan)

Samobójstwo Zosi w M jak miłość? Zabije się, bo rzuci ją kochanek?

2018-11-15 12:16

Czy Zosia (Julia Wróblewska) z "M jak miłość" się zabije? Rozpacz po tym jak w 1403 odcinku "M jak miłość" rzuci ją kochanek Eryk (Rafał Szatan) zaprowadzi 19-latkę nad Wisłę. To tam załamana Zosia zrozumie, że muzyk, który wcześniej podrywał Joasię (Barbara Kurdej-Szatan) podle ją wykorzystał. W głowie nastolatki pojawi się myśl, że samobójstwo to najlepsze wyjście z sytuacji. I wtedy odsłucha wiadomość, którą nagrała dla niej wcześniej macocha. Tylko Joasia będzie w stanie powstrzymać Zosię przed desperackim krokiem.

"M jak miłość" odcinek 1403 - poniedziałek, 3.12.2018, o godz. 20.55 w TVP2

Romans Zosi ze straszym muzykiem w "M jak miłość" będzie miał dramatyczne konsekwencje. Już w 1403 odcinku "M jak miłość" wyjdzie na jaw, że Eryk ma żonę i dzieci. Dorota (Agata Wątróbska) razem z córką (Nikola Filak) i synem (Piotr Stefaniak) wrócą z wakacji, a Eryk jak gdyby nigdy nic rzuci się im w ramiona. Oczywiście nie przyzna się ani do flirtu z Joasią, ani do uwiedzenia 19-latki.

Tymczasem w 1403 odcinku "M jak miłość" Joasia po kolejnej nieprzespanej nocy będzie próbowała wyjaśnić Zosi, że nocne życie i ciągłe imprezowanie źle się dla niej skończą. - Nie rozumiesz, że zwyczajnie się o ciebie martwię?
- To twój problem!

Załamana Chodakowska zagrozi pasierbicy, że nie zgodzi się na jej wyjazd na studia do Francji. - Nawet, jeśli nie wyjadę, to i tak nie będę z tobą mieszkała. Jestem pełnoletnia… i mogę robić, co chcę!

Przypadek sprawi, że w 1403 odcinku "M jak miłość" Joasia przyłapie Eryka na czułościach z żoną. A gdy w jej ręce trafi namiętne selfie Zosi i Eryka, będzie już pewna, że muzyk uwiódł jej przybraną córkę. Wściekła wróci do jego studia nagrań i urządzi mu awanturę. - Ty cholerny sukinsynu!
- Wariatka! Odbiło ci? Co ty wyprawiasz?!
- Jeszcze się nawet nie rozkręciłam! Posłuchaj mnie uważnie… Jeśli jeszcze raz się z nią spotkasz… to cię zniszczę! Zrobię z twojego życia piekło… Rozumiesz?!

Niestety próby przekonania Zosi, że Eryk jest draniem nie przyniosą żadnego rezultatu. Bo zakochana nastolatka w 1403 odcinku "M jak miłość" powie Asi, że jej kochanek owszem jest żoanty i ma dzieci, ale planuje rozwód. Kpina i beztroska z jaką Zosia oceni to, co się dzieje między nią a straszym muzykiem, wyprowadzą Joasię z równowagi.

- Bywa! A tak w ogóle, to z żoną jest w separacji... Od dawna nie są już razem!
- Boże, Zosiu… Widziałam ich dzisiaj razem i z całą pewnością nie są w separacji…
- Po co się wtrącasz?! Wiem, co robię i nie będę z tobą o nim rozmawiała. To moje życie! Daj mi spokój!

Po kłótni z przybraną matką w 1403 odcinku "M jak miłość" Zosia pojedzie do kochanka, który porzuci ją w najgorszy z możliwych sposobów. - Moja rodzina wróciła znad morza i dla mnie oznacza to, wybacz… koniec przygody! Nigdy więcej tu nie przychodź. Nie dzwoń, najlepiej zapomnij, że w ogóle się znamy!

Serce zakochanej Zosi zostanie brutalnie złamane. W 1403 odcinku "M jak miłość" nastolatka
pojedzie w końcu nad Wisłę. Gotowa na wszystko, by ugasić ból. I wtedy odsłucha wiadomość od Joasi.

- Wiem, że jesteś na mnie zła, ale ja po prostu bardzo się o ciebie martwię... Martwię się, bo bardzo cię kocham. A Eryk... Zosiu, zrozum, ten człowiek cię okłamuje, krzywdzi… Przykro mi, kochanie, ale taka jest prawda! Zosieńko…? Proszę cię, wróć do domu… Czekam na ciebie, będę czekała całą noc… albo dłużej! Jak długo będzie trzeba…

Czy w 1403 odcinku "M jak miłość" Zosia jednak zdecyduje się popełnić samobójstwo? O tym widzowie przekonają się już wkrótce.

Najnowsze