M jak miłość

Rafał wraca do M jak miłość. Wkręci Barbarę w ważne śledztwo. Będą aresztowania? - ZDJĘCIA

Nie da się ukryć, że policja w "M jak miłość" w ostatni czasie straciła na znaczeniu. Po wyjeździe Janka (Tomas Kollarik) i Soni (Barbara Wypych) komenda jakby przestała działać i co jakiś czas pojawia się tam tylko wzywany z emerytury Staszek (Sławomir Holland) na nagłe wezwania. Rzadko widujemy Rafała (Jakub Kucner), nic więc dziwnego, że jego fani reagują entuzjastycznie na każde jego ZDJĘCIA planu "M jak miłość". Okazuje się, że Stadnicki wraca do ważnej sprawy, a w śledztwo być może wkręci samą Barbarę (Teresa Lipowska)! Sprawdź szczegóły i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

Rafał wraca do "M jak miłość"! Będzie blisko Mostowiaków!

W "M jak miłość" Rafał ma długą i bogatą historię, pomimo młodego wieku policjanta. Stadnicki jest synem Dariusza  (Henryk Niebudek), pedofila i mordercy, przez którego płakała cała Grabina. To ojciec Rafała zamordował Roberta, który okazał się ojcem ślicznej Ali (Alicja Ostolska), która później zakochała się w przystojnym synu zbrodniarza. Sam Rafał kochał zaś Sonię, która świata poza Jankiem nie widziała... Nic więc dziwnego, że postać Rafała budziła od zawsze wiele emocji i fani bardzo żałują, że tak mało jest obecny na ekranie. 

Tym razem z planu "M jak miłość" płyną dobre wieści! Rafał wraca, a że jego nowe śledztwo kręcić się będzie wokół Mostowiaków i ich przyjaciół, jest nadzieja, że tak szybko nie zniknie!

Jak już wiadomo policja w Grabinie w "M jak miłość" będzie znów miała pełne ręce roboty. Basia (Gabriela Raczyńska), córka Pawła (Rafał Mroczek) zostanie zgwałcona przez bogatego, młodego zwyrodnialca Filipa (Kacper Zalewski) i Zduńscy zaczną go szukać. W efekcie Paweł zasiądzie na ławie oskarżonych i zrobi się poważna sprawa. 

Ale oczywiście i Kisielowa (Małgorzata Rożniatowska) w "M jak miłość" nie da o sobie zapomnieć. Na ZDJĘCIACH z planu widać, że Rafał pomaga Staszkowi "ogarnąć" temperamentną panią sołtys, a Barbara będzie mu pomagać. A może sama się wplącze w jakąś aferę w domu Józefa Modrego (Stefan Friedmann)?

Fanom Rafała w "M jak miłość" jest absolutnie wszystko jedno dlaczego, cieszą się natomiast, że znów będą go oglądać w ulubionym serialu Polaków. 

- No nareszcie trochę będzie cię więcej w „M jak miłość”! Brakowało Rafała! ??

- Kiedy się pojawisz w końcu w m jak miłość? ❤️Długo cię nie było

- Bardzo rzadko ciebie pokazują w M jak miłość. Oglądam tylko wtedy kiedy ty występujesz, a jak nie mam co oglądać, to nadrabiam zaległości ?

- Bardzo rzadko ciebie pokazują w M jak miłość. Oglądam tylko wtedy kiedy ty występujesz, a jak nie mam co oglądać, to nadrabiam zaległości ?

- Czekam na moment aż kiedyś aresztujesz Baśke ? - zażartował nawet jeden z fanów pod uroczym ZDJĘCIEM Rafała z głową rodziny Mostowiaków.  

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1704: Barbara rozprawi się z Ewą! Zada Kalinowskiej bolesny cios - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1704: Marysia ośmieszona przez Ewę Kalinowską. Wbije jej szpilę na oczach Artura
Najnowsze