M jak miłość

Radek z M jak miłość nagrywał sceny nago! Iza dobrze wybrała? – ZDJĘCIA

Radka w "M jak miłość" - poza Izą (Adriana Kalska) - nikt nie lubi. Ale dzięki tej roli Philippe Tłokiński szybko zaczął międzynarodową karierę i stara się błyszczeć w nowych projektach na swoim profilu na Instagramie. I właśnie w związku z jednym z nich Radek z "M jak miłość" musiał się rozebrać do rosołu, bo inaczej nagranie w ogóle by nie wyszło! Czy kochanek Izy może stawać w konkury "na gołe klaty" z jej mężem Marcinem (Mikołaj Roznerski) oceńcie sami w GALERII ZDJĘĆ!

M jak miłość. Radek musiał się rozebrać do roli! Przystojniejszy od Marcina?

Radek z "M jak miłość" błyskawicznie zrobił karierę. Wystarczył jeden sezon serialu, w którym został kochankiem Izy i odebrał ją Marcinowi i dzieciom. Co ma takiego w sobie Radek, że Chodakowska straciła dla niego głowę? Można lepiej to zobaczyć dzięki najnowszym ZDJĘCIOM aktora spoza planu "M jak miłość". 

Kochanek Izy z "M jak miłość" aktywnie prowadzi swój profil na Instagramie. To właśnie tam pochwalił się pięknością, z którą bryluje na salonach - zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ. Dowiedzieliśmy się też, że może i Radek wyleci z sagi rodu Mostowiaków, ale już zaczął wielką karierę. A ostatnio Tłokiński wrzucił post, w którym wyjaśnia, że musiał nagrywać rozebrany. 

- Koszula szeleściła, więc nagrywane było w negliżu - wyjaśnia Radek z "M jak miłość" ZDJĘCIE, na którym właśnie zaczyna się rozbierać.

Waszym zdaniem Iza słusznie wybrała większego przystojniaka w "M jak miłość"? Dajcie znać w SONDZIE na końcu tekstu pod WIDEO! 

Nie przegap: Gwiazda M jak miłość poważnie chora! Anna Mucha nie może tego powstrzymać

Wielka tajemnica gwiazd M jak miłość. Katarzyna Cichopek wygadała się jak każą im udawać na planie
Sonda
Który mężczyzna bardziej Ci się podoba, Marcin czy Radek z "M jak miłość"?
Najnowsze