QUIZ. M jak miłość to nie tylko Mostowiakowie! Z której rodziny jest ten bohater?

i

Autor: MTL Maxfilm QUIZ. M jak miłość to nie tylko Mostowiakowie! Z której rodziny jest ten bohater?

M jak miłość

QUIZ. M jak miłość to nie tylko Mostowiakowie! Z której rodziny jest ten bohater?

2024-07-11 8:38

Rodzinę Mostowiaków z "M jak miłość" znają niemal wszyscy widzowie! Ale już od dawna serial nie jest tylko sagą o Mostowiakach z Grabiny, bo coraz częściej na pierwszy plan wybijają się wątki innych bohaterów, innych rodzin i ekranowych klanów, które przyciągają uwagę, wzbudzają emocje. Rozwiąż nasz QUIZ i sprawdź czy wiesz, do której rodziny z "M jak miłość" należy bohater ze zdjęcia. Pytania QUIZU są banalnie proste. Nie tylko dla fanów "M jak miłość".

Rodzina Mostowiaków z "M jak miłość" jest z polskimi widzami już niemal 25 lat! To od Grabiny, domu Barbary (Teresa Lipowska) i Lucjana (śp. Witold Pyrkosz) wszystko się zaczęło. Już pierwszy odcinek "M jak miłość", który został wyemitowany 4 listopada 2000 roku odsłonił kulisy rodzinnych relacji Mostowiaków, ich dzieci i wnuków. Ale przez blisko ćwierć wieku wiele się zmieniło. Już nie tylko Mostowiakowie tworzą fabułę "M jak miłość", filar serialu, choć zawsze Barbara i jej córki Marysia (Małgorzata Pieńkowska) i Marta (Dominika Ostałowska), bo tylko one z klanu zostały na ekranie, będą sercem hitowej produkcji TVP.

W obsadzie "M jak miłość" nie brakuje jednak Zduńskich, Budzyńskich, Chodakowskich, Kiemliczów i Żaków. Sprawdź się w naszym QUIZie, czy odpowiednio połączysz bohatera z serialową rodziną.

QUIZ. M jak miłość to nie tylko Mostowiakowie! Z której rodziny jest ten bohater?

Pytanie 1 z 10
Na początek coś prostego - z jakiej rodziny pochodzi Kinga, żona Piotrka?
	M jak miłość odc. 1487. Kinga (Katarzyna Cichopek), Paweł (Rafał Mroczek)
Listen on Spreaker.
Najnowsze

Materiał sponsorowany

Materiał sponsorowany