Piotrek z M jak miłość poddał się nietypowej terapii! Do sieci wyciekły dziwne ZDJĘCIA Marcina Mroczka - WIDEO, ZDJĘCIA

i

Autor: Instagram Piotrek z M jak miłość poddał się nietypowej terapii! Do sieci wyciekły dziwne ZDJĘCIA Marcina Mroczka - WIDEO, ZDJĘCIA

M jak miłość

Piotrek z M jak miłość poddał się nietypowej terapii! Do sieci wyciekły dziwne ZDJĘCIA Marcina Mroczka - WIDEO, ZDJĘCIA

Gwiazdor "M jak miłość" wykorzystuje ostatnie chwile wakacji, zanim zacznie się praca pełną parą na planie serialu. Marcin Mroczek opublikował na swoim profilu na Instagramie ZDJĘCIA i krótkie filmiki WIDEO, które zaintrygowały fanów. Można wręcz powiedzieć, że widzowie "M jak miłość" oniemieli, kiedy serialowy Piotrek Zduńskich wspomniał o "najlepszej na świecie terapii", której się poddał. O co w tym wszystkim chodzi? Zobacz koniecznie GALERIĘ ZDJĘĆ I WIDEO!

Marcin Mroczek na terapii?! Gwiazdor "M jak miłość" pokazał, jak się leczy - zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ i na WIDEO!

Gwiazdor "M jak miłość" łapie ostatnie chwile odpoczynku, zanim znów wkroczy na dobre na plan serialu. Kochany przez fanów serialowy Piotrek Zduński na co dzień nie ma zbyt wielu okazji, aby zakosztować ciszy i spokoju. Dom pełen dzieci, pełna klientów kancelaria i ciągłe zamieszanie w rodzinie nie tworzą atmosfery relaksu. Marcin Mroczek postanowil uciec jeszcze na chwilę od tego gwaru i pochwalił się na Instagramie niecodzienną terapią!

Marcin Mroczek wyznaje całą prawdę o terapii

- Czekamy. Najlepsza terapia dla niecierpliwych - tak Mroczek podpisał jedno ze ZDJĘĆ na swoim Instastory. - I to za darmo - dodał z emotikonowym uśmieszkiem. O co w tym wszystkim chodzi?

Zobacz też: M jak miłość po wakacjach. Wielkie powroty do domu Mostowiaków w nowym sezonie! Nie tylko Mateusz wróci do Grabiny - ZDJĘCIA, WIDEO

Piotrek z M jak miłość poddał się nietypowej terapii! Do sieci wyciekły Marcina Mroczka ZDJĘCIA

Piotrek z "M jak miłość" wybrał się na ostatni weekend na Kaszuby, a na materiale nie widać nigdzie przy nim dzieci, ani żony. Gwiazdor wykorzystuje więc ten czas wyłącznie dla siebie. I tak znalazł sposób, aby uspokoić swoją niecierpliwą duszę. Aktor wypływa na ciche jeziora i robi to, na co w mieście praktycznie nie ma szans. 

Gwiazdor z "M jak miłość" nie wie, co mu powie Ryba

- Nie wie, nie wiesz co - zaczyna Mroczek w opisie kolejnego ZDJĘCIA, a w tle dokańcza za niego Kuba Sienkiewicz w piosence "Elektycznych gitar" z filmu "Killer"- ... co ci powie Ryba...

Gwiazdor "M jak miłość" uznał, że najlepszą dla niego terapią jest czekanie, aż rybka złapie się na jego wędkę. Mroczek pieczołowicie zakłada na haczyk przynętę i wypływa na jezioro, gdzie odbywa swoją osobistą, darmową "terapię".

Ciekawe, czy Piotrek Zduński dołączy w nowym sezonie "M jak miłość" do ekipy wędkarzy, zmontowanej przez teścia Marszałka (Emilian Kamiński) i Miśka (Olek Bożyk)? Przekonamy się już od poniedziałku 5 września w TVP2.   

Nie przegap: Totalna metamorfoza gwiazdy M jak miłość! Małgorzata Pieńkowska już tak nie wygląda! Nowa Marysia oszołomiła fanów - ZDJĘCIA

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze