M jak miłość

Paweł w nowym sezonie M jak miłość już bez Franki?! Niepokojące ZDJĘCIA u Zduńskich

W "M jaka miłość" po wakacjach Paweł (Rafał Mroczek) znów zostanie sam, opuszczony przez ukochaną żonę? Wskazują na to najnowsze ZDJĘCIA z planu sagi rodu Mostowiaków. Paweł na Deszczowej, gdzie ogród pełen jest zakochanych par, jest "sam jak palec", podobnie jak wieczny singiel Werner (Jacek Kopczyński)! Wszyscy pytają gdzie jest Franka w "M jaka miłość" i może słusznie, bo Dominika Kachlik właśnie zaczęła robić karierę w Hollywood. Czy to oznacza, że także czwarta żona opuści Zduńskiego? Zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

M jak miłość. Pawła znów porzuci żona? Niepokojące ZDJĘCIA z planu!

Czy w nowym sezonie "M jak miłość" Paweł zostanie znowu bez żony? Nie tylko on zmartwiłby się czymś takim. Frankę pokochali wszyscy za jej urodę, zwariowany charakter i prawdziwą miłość, jaką żywi do męża. Jednak na najnowszych ZDJĘCIACH i WIDEO z planu sagi rodu Mostowiaków brat Piotrka (Marcin Mroczek) jako jedyny występuje jako singiel na imprezie na Deszczowej! Czyżby w nowym sezonie miał stracić żonę?

Tymczasem Franka z "M jak miłość", Dominika Kachlik chwali się na swoim profilu na Instagramie wielkim sukcesem, jaki odniosła w Hollywood. Nasza aktorka zagra u boku dwóch przystojniaków w amerykańskim filmie w międzynarodowej obsadzie. Czy to oznacza, że Kachlik powoli żegna się z serialem, który uczynił z niej gwiazdę?

Samotność Pawła aż "kłuje w oczy" w otoczeniu szczęśliwych Zduńskich i Kamila (Marcin Bosak) z Anitą (Melania Grzesiewicz). Tylko wieczny singiel Werner dotrzymuje towarzystwa bratu Piotrka. Gdyby faktycznie Franka miała zniknąć z sagi rodu Mostowiaków byłoby to wydarzenie sezonu...

Na szczęście na ZDJĘCIACH z planu "M jak miłość", które opublikowały gwiazdy serialu na Instagramie Franka nagrywała nowe sceny z Pawłem w siedlisku. Może więc na Deszczową nie zawita z jakiegoś ważnego powodu, natomiast jej małżeństwu nic nie zagraża. 

Nie przegap: Szok w M jak miłość! Rozwód Marcina i Izy nie jest jeszcze przesądzony. Po stronie Chodakowskiej stanie ważna osoba z rodziny! - ZDJĘCIA

M jak miłość po wakacjach. Szokujące zamiany na Deszczowej! Po zawale Piotrka jego związek z Kingą nie będzie już taki sam!
Najnowsze

Materiał sponsorowany